Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nőni egy kicsit?

Hogyan tudnék nőni egy kicsit?

Figyelt kérdés
2 haverommal elkezdtünk kondizni, immáron egy éve, és szépen fejlődünk, ugyanannyival nyomok, mint ők, van olyan gyakorlat, amiben még többel is, ennek ellenére rajtam alig látszik, hogy gyúrok, rajtuk meg már egész szépen. Mondom, ugyanannyival bicepszezünk, nekem mégis 31-es a karom, míg nekik 35-36-os. Magasságunk, testalkatunk eredetileg megegyező. Tudom, hogy ez genetikai, de így csak erősödöm, és nem izmosodom, így viszont nem sok értelme van a gyúrásnak. Az, hogy kajáljak sokat nem igazán segít, mert gyors az anyagcserém, így végülis semmi nem marad rajtam. Szóval, ha tudtok pár tanácsot, hogy tudnék szélesedni egy kicsit, nagyon megköszönném. (koksz és hasonló cuccok kizárva)
2008. dec. 6. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

"Az, hogy kajáljak sokat nem igazán segít, mert gyors az anyagcserém, így végülis semmi nem marad rajtam."


Ez a mondatod hülyeség! Ha gyors az anyagcseréd, akkor még többet kell enned. Ennyi! Azért nem nő a tömeged, mert nem eszel eleget. Ennyire egyszerű Ez a sport erről szól. Abból építkezel, amit megeszel. A genetika nagyon fontos. Vannak, akik gyorsabban tudnak fejlődni, de ezzel nem kell törődni, azzal foglalkozz, hogy a te testednek mire van szüksége!


Egyébként az alapján amit írtál, biztos vagyok benne, hogy a táplálkozási alapokkal nem vagy tisztában, így csak azt HISZED, hogy sokat eszel, de mivel nem fejlődsz így adja magát a következtetés, hogy tévedsz. Többet KELL enned!


Ha komolyan érdekelnek a dolgok, akkor itt egy link, olvasd el figyelmesen, főleg a táplálkozásról szóló részt!

[link]

2008. dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maga a súlyok,hogy mennyivel nyomsz nem mérvadó! Az én edzőtársam addig 100kg-vel nyomott fekve amíg nélkülem edzett most amióta velem edz a 70kg-ra esett vissza a teljesítménye. Ez persze a szabályos kivitelezésnek köszönhető. A súly egy eszköz amit használsz ha jól használod segít, ha ellenségként kezeled és csak az aszámít,h legyőzd akkor sérülések lesznek a vége és a kívánt fejlődés is elmarad. Ezenkívül számít a megfelelő táplálkozás, pihenő a helyes neked szánt edzésterv kiválasztása. írj mailt ha bővebben érdekel! (személyi edző)
2008. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
álj ki az esőre:D:PXD
2009. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:

Nem az a lényeg,hogy minél több súlyt emelj,hanem az,hogy az adott izmot minél jobban leterheld. Magyarul: Ne legyen sok,de ne is kevés és szabályosan csináld!

2009. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!