Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék járni hip-hopra és...

Szeretnék járni hip-hopra és érdekelne azoknak a véleménye, akik járnak ilyenre, h még is milyen és hány éve járnak, sokat változtak-e azóta? =)

Figyelt kérdés

Mindenre kíváncsi vagyok! Nagyon, de nagyon szeretnék már járni, csak nem tudom hova-am Budapesti vagyok-és mennyibe kerül és mennyi idő után látszik az eredmény? =)

Az is érdekelne,h nem-e késő 15 évesen?

Mindenem a tánc:DMeghallok egy jó számot, még az utcán is pörgök,csak vhova járnom is kéne,h edzésben legyek, meg tanuljak:)

15/L

Köszönöm a válaszokat:)


2010. aug. 23. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerek egy nőt, ő 30 fölött kezdte el.. most 45 körül van és még mindig táncol:) hiphop.
2010. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi:D

Akkor nem késő ezek szerint:DÉs jól megy neki?:)

2010. aug. 23. 15:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Nagyon sok helyen tanítanak táncot, szerintem nem lesz nehéz találnod egyet. Én fél éve kezdtem el (20éves vagyok), a táncnál annyira nem számít a kor. Az árak változóak, ahova én járok az 6ezer/hó, és heti 3*1 óra.

2010. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
énis 15évesen kezdtem hiphop-ozni most 16 vagyok,de annyira imádom!:Dnem késő,kezdd el te is!:P és a fellépések a legjobbak,meg sokkal jobb a mozgásom.ja és fél éve se jártam, már olyan hajlékony voltam,h lazán lenyomtam a spárgát meg mindent,bár lehet,h ez genetika,mert a csapattársaim,akik több éve táncolnak sem olyan hajlékonyak mint én:D szal mehetsz beíratkozni;)
2010. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!!!:DMég nyugodtan írhattok!Mindenre kíváncsi vagyok!:)

A hajlékonyság az már meg van;)Mozgásom is van:D

De én eleve génhiba miatt vagyok hajlékony,szal bármit megtudok csinálni:)

Meg kérdezhetem,h ti hova jártok?:)

2010. aug. 23. 15:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Hahó!:)na?
2010. aug. 23. 17:20
 7/8 anonim válasza:
én szegeden a szegedi táncművészeti suliba:D monderntánc:D
2010. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi végre vki válaszolt!:)

Néztem sulikat és eddig a Black Time nagyon tetszik!Esetleg vki ismeri, vagy jár oda?:)

2010. aug. 24. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!