Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok véleménye érdekelne?...

Lányok véleménye érdekelne? Mért kell egy pasinak gyúrnia és keménynek lennie?

Figyelt kérdés
csak az izom agyú gyúrósok kellenek a lányoknak? mért nem szereti senki az érzelmes fiúkat?még az aranyos lányoknak is izmos adonisz kell , mit csináljanak a normális fiúk?
2011. szept. 5. 15:49
1 2 3 4 5
 1/48 oyeacch ***** válasza:
85%

EZÉRT:


A férfinak nincs joga a fizikai edzés terén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes.


Szókratész.

2011. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

azért nemcsak fekete,meg fehér van. izomagyú, meg érzelgős. inkább legyen sportos és figyelmes :)

nem kellene ennyire általánosítanod

2011. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim válasza:
61%
Üresfejű libák nézik csak a külsőt. Minden embernek megvan a párja csak idő még rátalál.
2011. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 oyeacch ***** válasza:
22%
Mért, a csajok rábagóznak egy olyan srácra, aki nem a társaság középpontja, nem villog a szarjával amit fater vett neki, nem egy dumagép? Nem nagyon. Ha meg udvarias vagy akkor csak lehúznak. Ja és tisztelet a nemlétező kivételnek.
2011. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Az érzelmes fiúkkal semmi gond nincs. Az érzelgős fiúkat viszont nem szeretik a lányok, mert nem férfias. Egy kicsit sem.


Egyébként meg ahogy lányként én is vigyázok az alakomra és a kinézetemre, ugyanúgy a páromtól is elvárhatom, hogy sportoljon, legyen izmos, és ha netán valami problémás helyzet adódna, akkor meg tudjon védeni. Ennyi :)

2011. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim válasza:
90%
Nekem elég, ha nem kövér vagy nem ilyen kis cingár légypiszok. Nem szeretem azokat a pasikat, akik mást se csinálnak, csak a külsejükkel törődnek. Viszont ha kövér, akkor már valami nincs rendben vele.
2011. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerinted nem lehet normális senki, aki edz? Meg mind érzelemnuku koxos izomagyú gyúrós? aha. Nem az számít hogy egy fiú kívül kemény legyen, hanem hogy belül annak érezze magát. Hogy legyen önbizalma (nem túlzott egóról beszélek) és érezze jól magát bárhol bármikor, mert az edzés megerősíti benne azt a tudatot, hogy férfi.


A legtöbb lány amúgy pont azt szereti amit a legtöbb fiú, az arany középutat mindenből. Legyen férfi, de legyenek érzései. Finoman irányítson, de ne használjon ki és csapjon be. Szeressen és foglalkozzon velem, de ne szálljon rám és néha csinálja a saját dolgát... meg még 1000 dolog, tudod a tipikus problémák. Van akiben megvan ez az ösztön, hogy alapból is tudja mikor mit kell mondani és hogy kell kezelni a helyzeteket, meg van aki sokáig tanulja és közben ráb*szik milliószor.


De ehhez amúgy nem csak 1 ember kell, ha a csaj egy buta r*banc és hazudozik meg rinyál, akkor perszehogy megint nem működik az egész.


Eltértem a témától, szűrd ki a lényeget :D

2011. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 Fromjezus ***** válasza:
93%

Nah akkor irok egy pozitivat is: egyaltalan nem szamit, h mennyire vagy kigyurva, sot lehetsz kover vagy cingar is, csak legyel tele penzzel.

Ha nincs penzed akkor is lehet sok csajod csak egy normalis kulso kell s baromi jo duma.

Ha nincs Cash se duma akkor meg mindig ott van a ^gyuras^ hogy kitunj a tomegbol (bar hozzatennem h valaki izmos nem jelent egybol baratnot).

Viszont ha nincs penz, jo duma s mellette kover vagy cingar vagy mi a lof@szert figyeljen fel rad 1 csaj is???

A nonek valalmi alapjan vlasztani kell s ez a rangsor!!!

2011. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim válasza:
20%

Én vagyok az aki lenni szeretnél,aki kinéz valahogy,

akit megbámulnak az utcán,discoban, a strandon.

A te nőd is velem álmodik,az én izmos testemre csorgatja a nyálát,nem a te pacal beledre.

Azt hiszed vagy valaki? Lehetsz okos,gazdag, vagy menő ha szarul nézel ki,semmit nem érsz a szememben.

A nők az én testemet látják álmaikban. Bárki bármit mond ez így van.

Lásd be, vagy jól nézel ki és teszel érte valamit,vagy örökre zsíros, akaratgyenge, kifogásgyártó, izomtalan senki maradsz!

2011. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:

Ja oyeacch, igazad van, csak túlzol. Nincs kedvem bizonygatni hogy az udvariasság jó dolog és hogy nem szeretjük a gyökereket, itt is meg kell találni a mértéket... csak hát nagyon nem könnyű, meg jó (!, nem normális :)) embert találni sem könnyű, tudom.


Amúgy történet: kb. fél éve intéztem a szokásos heti valahányadik bevásárlást és ment volna ki előttem egy srác a teszkóból, aztán megállt és előreengedett. Én rámosolyogtam és megköszöntem, aztmondta aranyosan mosolygok, meghívott másnapra egy forrócsokira és tök jól elbeszélgettünk. udvarias volt, mégis laza és jófej.


(azt akarom mondani, hogy ne veszítsd már el minden hited :) meg kell ragadni a lehetőségeket, megtanulni "eladni magad", nem rágörcsölni az egészre... és mindenki imádni fog. dugáshoz viszont elég a kinézet meg egy szőke liba, edzel még pár évet és minden ujjadra jut egy :D)

2011. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!