Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Néha szoktam futni a Margitszi...

Néha szoktam futni a Margitszigeten, de sajnos ritkán tudom rávenni magam, hogy elinduljak! Volna kedve valakinek csatlakozni amolyan futótársként? 28F

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valaki Pápán esetleg?🥺❤️
2021. máj. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szívesen, ha tudod tartani a 4 perces ezreket...
2021. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom! Esetleg valaki aki nem maraton futó?
2021. máj. 9. 23:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad haver és akkor jöhetsz velem. Látod más nem akar veled futni...
2021. máj. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 na veled én se mennék el az biztos🤦‍♀️ a kérdezővel elmennék ha közelebb lakna
2021. máj. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jelen! Én is hasonló helyzetben vagyok, egyedül nehezen tudom rávenni magam. 5-6 éve még viszonylag rendszeresen futottam, pont a szigeten egyébként. De ez abbamaradt. Pár hete határoztam el, hogy újrakezdem, de egyedül baromi nehéz, mindig csak halogatom. Asszem nekem is nagy szükségem lenne egy futótársra, akivel motiválhatjuk egymást. 29/F
2021. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Holnap 18:40 kor terveztem, hogy futok egy karikát, ha gondolod csatlakozz!
2021. máj. 29. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!