Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 19 évesen késő elkezdeni...

19 évesen késő elkezdeni lovagolni? Tudtok esetleg Szombathely környékén jó lovas iskolákat? Milyen árban van az oktatás?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi korom óta imádom a lovakat, nagyon nagyon szeretnék megtanulni lovagolni. Pont arra a szabadságra és boldogságra lenne szükségem amit szerintem tud nekem ez az egész nyújtani

Már önálló keresettel is rendelkezem, így ez sem volna akadály. Csak félek hogy ennyi idősen nem foglalkoznak tanítással



2021. máj. 10. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gond, ha ilyenkor kezded el! Ha szeretnéd csinálni, akkor menj, biztosan fognak veled foglalkozni! Lovagolni bármikor el lehet kezdeni, csak inkább a gyerekkor a jellemző, mikor a “lómánia” előjön a gyerekeknél, és rájönnek hogy lovagolni szeretnének. Menj, és érezd jól magad :)
2021. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos nem Szombathely környéki vagyok, szóval lovardát nem tudok mondani. 19 évesen még egyáltalán nem késő elkezdeni, főleg ha nem hivatásos versenyzőnek, szakembernek készülsz. Viszont a minősêgi hobbilovaglást ajánlom, szerinrem te is inkább arra vagy vevő mint a parasztlovaglásra. Egyáltalán nem vagy elkésve, minden csak gyakorlás kérdése.

2021. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem késő. Nekem van barátnőm, aki 20-21 évesen kezdett el lovagolni, 27 évesen szerzett rajtengedélyt stb.

Bárkit szívesen fogadnak a lovardában, aki tanulni szeretne.

Én 3-4 éves korom óta ültem lovon, meg voltam lovak körül rendesen tanulni 12-14 éves koromban tanultam ,azóta visoznt lovon sem ültem, most akarok megint eljárni órákra :)

2021. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!