Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik, hogy a Tribulus...

Létezik, hogy a Tribulus Terrestris miatt agresszívebb?

Figyelt kérdés
Az van, hogy van egy huszonéves srác ismerősöm, tök normális csávó. Rendszeresen edz, vitaminokat szed, de ennyi, szóval szteroidokat nem használ. Viszont valami megváltozott nála, nagyon agresszív lett másokkal szemben, meg minden kis dolgon felhúzza magát, a munkahelyén is agresszív másokkal már szóltak is neki. Hallottam, hogy a Tribulus Terrestris rendesen megdobja a TST szintet, lehet hogy a több TST-től ilyen? Vagy egyáltalán kellene neki ez a TST növelő, nem lesz baja tőle? Azt tudom, hogy 1 helyett 2 tablettát szed be.

2021. máj. 13. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Troll kérdés gondolom, csak a szokásos!

A tribulus terrestris valójában semmit nem ér. Egy növényi kivonat, afféle homeopátiás baromság, semmi tényleges hatóanyagot nem tartalmaz. 40 éves kor fölött talán képes elhanyagolható mértékben megdobni egy férfi libidóját, de én ebben sem vagyok biztos. Huszonéves korban tribulust szedni viszont akkora pénzkidobás, mint a ház. Huszonéves korodban olyan szinten csúcson jár a természetes tesztoszteron termelésed, hogy akkor ilyen ökörségeket szedni teljesen felesleges. Költse inkább a pénzét még több vitaminra, és offolja a tribulust.

Ja és attól a triubulustól biztos nem lett agresszívabb, a tribulus nem okoz ilyet. A tribulus konkrétan semmit nem okoz még akkor se, ha egy helyett két tablettát szed be. Az ismerősöd maximum attól lett agresszív, hogy heti egy-két súlyzózástól már elhiszi magáról, hogy ő Phil Heath, a világ legkeményebb testépítője. Mondd meg neki, hogy szálljon le a földre a tribulusával együtt, mielőtt kirúgják a melójából és mehet munkanélküli segélyért. Abból a pénzből viszont nem fogja futni vitaminokra.

2021. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kutatások bizonyítják, hogy a tribulus nem fokozza a tst termelést. Kiverhetitek a fejecsketekbol is. Mellesleg nekem vervetelen meg se moccant a tst szintem napi 2g tribulusztol :D

De igaz 1# ez egy troll kérdés

2021. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!