Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A BGE-n van lehetőség kipróbál...

A BGE-n van lehetőség kipróbálni az ökölvívást?

Figyelt kérdés
Kezdőként kipróbálnám a boxot. Vagy más lehetőséget tudtok erre esetleg?

2021. máj. 17. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

KSI-egy alkalom 2000 huf. Kotelezettsegtol mentesen. Mindig jarhatsz napijeggyel. Nem kerik szamon,h miert olyan ritkan jarsz stb.

Van 40 boxzsak,25 par boxkesztu kirakva. 2000 nm a terem. Vegig ablakokkal a foldszinten van es a sporttelepre nez kivalo levegovel ellatva.

Ezt a szinvonalat egy konditerem boxterme se tudja nyujtani .


Innen kerultek ki a 90-es evek hires maffiozoi!!! Az eredmeny magaert beszel. A Maffiozok mackonadragban c konyvben olvastam,miutan jo ideje jartam mar ide.


Sportfelszereles nelkul mehetsz es kolcsonvehetsz egy kesztyut az orara.


Konyorgom,ne egy gazdasagi egyetemtol tanulj boxot!!

2021. máj. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, az utosló mondat pedig elgondolkodtató tényleg :D
2021. máj. 18. 07:42
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Enis a ksibe nyomtam 5 evig regen. De lelepett a kedvenc edzom es utana mar nem volt jo. Plusz ha odamesz keszulj fel a sok 8keri gyerekre :)
2021. máj. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bokszolni nem a Rózsadombról járnak az emberek, úgyhogy valóban 8. kerületiek a gyerekek. DE: fegyelem van, és általában azok a gyerekek, akik küzdősportot űznek, tisztelettudóbbak, mint amilyenek a gyerekek általában.
2021. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!