Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Polár órában jártas ember...

Anonimuus8 kérdése:

Polár órában jártas ember kérem írjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Bocsi elore is az ekezet hianyert.Most vettem meg az elso polar oramat

Eddig egy egyszeru kis lepesszamlalot hasznaltam

Ami kiirta mennyi kaloriat egetek el

Es mennyit lepek

Itt a polárnal is keresnem azt hogy kiirja hogy mennyi kaloriat egettem el eddig

Kb egy oraja van a kezemen es 100 lepest tettem azota mert hat ugye beallitom

Es nem talalom ezt hogy mutatna mennyit egettem el

Vagyis talaltam valamit de az mi lehet nemtudom

Ott hogy activity

Ugye mutatja hogy 100 lepest tettem meg

Mutatja hogy a napi celom csak 2% at teljesitettem stb aktiv ora 20 perc szoval jol mukodik de alatta van a kaloria(az egyetlen amit talaltam)

Es oda 1560 van irva xd dehogy az milehet nemtudom

Arra gyanakszom hogy mivel ma allitottam be es szinkronizaltam ezert valamit ido szamolhatot es reggelre lenullazodik es jonak kell lennie?!



2021. máj. 18. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Leglagább 40 féle Polar óra van. Egy típust nem ártott volna írnod.
2021. máj. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Polar órak általában (mivel a típust titkolod) a napi összes kcal-t is becslik, tehát nem csak azt, amikor aktív vagy. Az aktivitást pedig nem csak a lépések, hanem ha van az óran csuklós pulzusmérő, az alapján is becsülik, ha a continous heart rate monitoring be van kapcsolva. Ez esetben ha felállsz, mozogsz, észleli, és elkezdi a pulzust mérni. Nyilván ha valamilyen edzést indítasz el, akkor folyamatosan megy a pulzusmérés (hacsak ki nem kapcsolod), és akkor elsősorban ez alapján becsül. Persze mindehhez az is kell, hogy magasságodat, tömegedet, max. pulzusodat, és ha lehet, a pulzuszónáid is helyesen beállítsd. Ezzel együtt én nem alapoznék semmit sem egy óra becsléseire.


Ja, és használd a Polar Flow appot és weboldalt, ne csak az órát nézd, ha több adatot akarsz.

2021. máj. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!