Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam: szobakerék...

Melyiket válasszam: szobakerékpár vagy elliptikus tréner? Itthonra szeretném az egyik gépet 😊

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szobakerékpár, véleményem szerint. Ha lenne pénzem, én is vennék egyet. Ha jól tkersz, több kalóriát is éget, mint a tréner.
2021. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elliptikus trénert vennék. Van szobakerékpárom de nagyon egyhangú, unalmas a használata (tudom hogy lehet hegy menetbe állítani stb.), ráadásul nem annyira motiváló gép, mert ha lustább fajta vagy akkor ülni fogsz végig. Az elliptikus tréner viszont jobban átmozgat, több izmot von be és rá vagy kényszerítve jobban a mozgásra.
2021. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 😊
2021. máj. 20. 14:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van mindkettő, de az ellipszist többet használom. Jobban szeretem azt a mozgásformát.

Ha van rá lehetőséged, próbáld ki mindkettőt, és azt válaszd, amelyiket jobban élvezed csinálni.

Szerintem amúgy a kerékpár nehezebb, és valószínűleg több kalóriát is égetsz vele, DE! Ha az ellipszist meg jobban szereted csinálni, és mondjuk 2x annyit használod, akkor mégiscsak azzal jársz jobban.

Nem az a 10% különbség fog számítani a kalóriafelhasználásban, hanem az, hogy rendszeresen, kitartóan használod-e. Ha pedig nem szereted, akkor az nagyon nehezen fog menni.

2021. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szobakerekpar hatekonyabb es jobban hasznalhato.
2021. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem egyik sem, nagy eséllyel úgyis csak porfogó lesz. Ha már mégi, akkor inkább szobakerékpár, azt könnyebb lesz később elpasszolni.
2021. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én elliptikus trénert vennék. jobb izomzatod lesz tőle
2021. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én inkább airbike-ot vennék. Sokkal dinamikusabb
2021. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2021. máj. 20. 21:03
 10/11 csempéző vizipisztoy válasza:
100%
Szobabicit vettem. Edző ezt mindta hatékonyabbak. Nem tudom az ellipszis tréner milyen lett volna…, most -10 centinél tartok hasról.
2021. máj. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!