Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futáshoz milyen teknikával...

Futáshoz milyen teknikával tudom magammal vinni a zenét hogy az ne zavarjon?

Figyelt kérdés

Motiválóbb zenére futni.

Csak sajnos a vezetékes fülhallgató + a nehéz mobil nem jó megoldás.

Nincs valami egyszerűbb?

A mai világban tuti van valami csak én nem értek hozzá. Tudnátok segíteni ebben? :)



2021. máj. 23. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mp3 lejátszó.
2021. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és azt lehet blue tooth-tal is?
2021. máj. 23. 13:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vezetékes pont, hogy praktikusabb, ha véletlen kiesik a füledből, nem tud azonnal eltűnni pl egy csatornában, pocsolyában. A mobilhoz meg vannak ilyen karra felvehető tartók. Szerintem azokba tudsz mp3-at is tenni, azok könnyebbek súlyra.
2021. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bluetooth füles (teljesen vezeték nélküli)+ karpántos mobiltok
2021. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
Aki igazán szeret futni,az nem hallgat zenét.
2021. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5

szerintem te leszel a 0%-os hasznosságú válasz.

nem a kifogást keresem, hanem a megoldást.

nem szeretek futni, utálom az egyéni sportokat, de tudom, hogy szükségem van rá és próbálom hogy minél tovább bírjam és feszegessem a határaimat.

persze nekem is könyebb lenne inkább ülni a tévé előtt és nézni valami sorozatot, de szeretnék egy 10 km-t elérni, viszont ez nekem g*cire unalmas! és bátran vállalom a véleményemet. Ha van zene akkor volt, hogy sikerült még 1-2-3 plusz km-ert megtoldani.

Mert én focizok, és egy egy focis videó zenéje akkor feljönnek a képek és az jobban motivál mint csak futni "céltalanul"

2021. máj. 23. 14:08
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Értem mit mondasz,nem a kedvenced a futás.Nekem sem volt sokáig. Soha nem voltam jó futó. Egyszer viszont annyit futottam,hogy elértem azt a szintet amit a futók eufóriájának hívnak,angolul runner's high.Innentől kezdve nem volt megállás.Megszállott lettem. Nem azért futottam már,hogy fogyjak,egészségesebb legyek,hanem azért,hogy áttörjem azt a pontot mikor beüt ez a dolog. Ha eléred azt érzed bármeddig bírsz futni.És majdnem így is van.Én mindig kint futottam a pusztában,távol mindentől.Szeretem a természet közelségét, nyulakat,őzeket látok,szeretem ahogy az egerészölyv száll felettem és része vagyok az egésznek.Nem tudnék futópadon futni sohasem. Csak az a baj ezzel az egésszel,hogy túlzásba lehet vinni. Volt olyan,hogy reggel is futottam meg este is. 20-25 km-t is naponta. Volt,hogy 30-at.És egyre több kellett.Ha kihagytam 1-2 napot,hihetetlen rosszul éreztem magam ,felidegesítettem magam apróságokon.Igazából nekem ez már nem is fizikai megterhelés volt,hanem inkább meditáció.Ezért is mondom,hogy én sosem tudtam volna zenével futni.
2021. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%
Én utálok futni. Ezért biciklizek:)
2021. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Nagy hátizsák, bele a csőhangú kínai boombox, aztán mehet a kiképzés a mozgóbúcsúval. :D
2021. máj. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8:

Mivel focizok, ezért nme opció a biciklizés. Ezért írtam futást a kérdésbe és nem biciklizést.


9:

Nem akarok mást zavarni, én is utálom a sok kis 15 éves p*csöt akik úgy hallgatnak zenét hogy a másiknak is muszáj azt elviselnie.

2021. máj. 24. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!