Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem érzem jól magamat, hogyan...

Nem érzem jól magamat, hogyan tudnék változtatni a jelenlegi testemen?

Figyelt kérdés

Nem érzem jól magamat a bőrömben, szégyellem a jelenlegi alkatomat, férfi vagyok, 175cm és 83 kg, kevés izom, inkább háj, azért annyira már elhízott nem vagyok, mint voltam, 100 kg-ról fogytam le 83-ra, ennek ellenére nem vagyok elégedett a felsőtesttemmel, zsákhas, férfiatlan mellkas, "apatest" jelzővel tudnám jellemezni, étkezésre figyelek és a kalóriákra, ezzel nincsen gond, de világéletbem utáltam minden sportot űzni, de gondolom ez elkerülhetetlen, hogy jobb külsőm lehessen.


Nem tudom azt, hogy most diétáznom kellene vagy sportolnom vagy súlyzóznom, elhízott vagyok még, de a háj az súlyzózástól nem tűnik el, tudtommal izmot építeni és fogyni azt nem lehetséges, mihez kezdjek? Fogyjak még? Spóroljak össze plasztikáztatásra? Már nem riadnék vissza ettől sem, mert nagyon hátráltat fejben a testem, rohadt gáznak érezném magamat, strandon, nyaralás során medence.. stb, ahol ruhától mentes a felsőtestem, annak ellenére, hogy tudom azt, hogy az átlagos test megvan, bár 22 évesen nem ez volna az aktuális elvárható 40-es "apatest" külső.


Mellesleg, van egy másik problémám, gynecomastia, maga a csomó már eltűnt, de a mellbimbómnak a mérete megmaradt és nagyobb, mint az átlagos pasiké, ezt is szívem szerint megműtetném, ez ciki?



2021. máj. 26. 13:41
A kérdező szavazást indított:
Gáz a férfiaknál a nagyobb méretű mellbimbó, érdemes műtetni
Nem gáz, nem kell műteni
Nem gáz, de ha zavar, abban az esetben műtét
Fogadd el magad
10 szavazat
 1/6 anonim válasza:
93%

kezdj el sportolni tudom így nagyon nehéz elkezdeni de egy idő után látni fogod az eredményét. ne súlyzóz azt majd később szerintem heti 2-3 futás amennyit bírnál annak a harmadát/negyedét kb. és vannak nagyon jó appok kockahasra amik tényleg jók én is használok egyet. kell a neve?


az utolsó kérdésre az a válaszom hogy attól függ mekkora

2021. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Attól tartok, ha elkezdenék edzeni hasra, abban az esetben az izom az, ha fejlődne, abban az esetben csak kinyomná a zsírt és beépülne alá és csak lenne egy nagy hasam, ez jogos aggódalom?


Elképzelésem szerint, számomra egy sima has és egy nem túlságosan izmos, de izommal rendelkező mellkas az megfelelő volna, bár nyilván, hogy mi is van az én fejemben.. az nem jelenti azt, hogy megvalósítható is, bár, én ezt nem tartom elrugaszkodott elképzelésnek.


Képet igyekszem majd keresni és küldöm.

2021. máj. 26. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat jarj edzeni es kovess egy etrendet 🤔🤷‍♂️
2021. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fuss, bringázz legalább minden második nap!

Hétvégén tehetsz egy hosszabb gyalog vagy bringás túrát.

2021. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Izmot építeni és fogyni nem lehet.

Dehogynem lehet. Kezdőként simán.


Amivel fogyni tudsz az a kalóriadeficit. A súlyzókkal izmot építeni.

Fehérjedús táplálkozás, zöldségek. Heti 1x érdemes kardiózni is legalább egy 20 percet

2021. máj. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
jogos az aggodalom sajnos
2021. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!