Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budán, a II. kerületben vagy...

Budán, a II. kerületben vagy környékén ismertek olyan futópályát, ami nem parkban van?

Figyelt kérdés
Valszeg hülyén hangzik a kérdés, de nem szeretek az utcán vagy parkban futni. Kifejezetten zavarnak a bámészkodók, a pálya menti padokon üldögélők, stb. Tudom, hülye vagyok, de ez van. Belépő se lenne gond, csak az érdekel, hogy a futókon ill. egyéb sportot űzőkön kívül mások ne legyenek ott. Ismertek ilyet a környéken?

2021. máj. 29. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Erdőket tudnék javasolni (bár ott is lehet ember), vagy az otthoni futópadot.
2021. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj ki a hűvösvölgyi nagyrétre, vagy fönt a Gugger-hegyi kilátó környékére futni...
2021. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sétáló, kutyasétáltató, biciklizó, játszó gyerek, mindenhol van. A Nagyréten, a vitorlázó reptéren, a Rózsika forrásnál, a Hármashatárhegyen, a Zsíros hegyen, a Normafán, Pasaréten, mindenhol. Ezért írom hogy aki ennyire nem akar emberrel találkozni az szerintem vegyen otthonra futópadot.
2021. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

" Kifejezetten zavarnak a bámészkodók, a pálya menti padokon üldögélők, stb."



Akkor futás helyett előbb pszichológushoz járj!

Vagy futás előtt vedd be a lesz.rom tablettát. :))))

2021. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösz-kösz. Négy helyett egyszerre is leírhattad volna... :D Nyilván szinte mindenütt találkozni emberekkel, nem is ez volt a kérdés. Se futópadra, se pszichológusra nincs pénzem, úgyhogy arra a bizonyos tablettára kell majd rászokni. Jártam én régebben futni, társasággal is, egyedül is, mikor hogy. Sok év kimaradt és nehezen szánom rá magam újra. Valszeg futótársat kell keresni, akkor kevésbé fog érdekelni a környezet. Egyébként valami sportcentrumfélére gondoltam volna, de majd azoknak is utánanézek.
2021. máj. 29. 16:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell a tabletta, mert a többiek pont lesz.ják, hogy te futsz.

Senkit nem érdekelsz.

Aki sportol, az nem fog semmilye megjegyzést tenni.

Aki pedig a padon ücsörög, az senkit sem érdekel.

2021. jún. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Általában lesz*rják, nem is azokkal van gond. Hanem a beszólogató idiótákkal. Ha ritkán is, de akadnak azért. Na, azokhoz nagyon is kell a tabletta.
2021. jún. 3. 07:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Most írtad le, hogy idióták. Akkor miért számít a véleményük?


Nézd meg ezt: [link]

2021. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos a kérdés, igazad van. Köszöntem a linket, tetszik az oldal. De ettől függetlenül keresnem kell egy futócimborát, különben sose kezdek neki magamtól a dolognak.
2021. jún. 14. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!