Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi kell ahoz, hogy labdarugó...

Mi kell ahoz, hogy labdarugó játékvezető legyek?

Figyelt kérdés
16/L

2021. jún. 3. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Jó sokat kell nyalnod minden celebnek, ja meg a médiának.
2021. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1, Mi köze van a cekebségnek a labdarúgáshoz?


Kérdező, egyet tudok, nagyon jól kell bírnod a szidásokat. Én nem bírnám, hogy egyfolytában szidnák anyámat.

2021. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanfolyam. A szövetség oldalán láttam ilyet, ott nézz körül.
2021. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jatekvezetoleszek.hu oldalon tudsz jelentkezni ahhoz a megyéhez, ahol szeretnéd elvégezni. Év elején, általában januárban szokott indulni, jelenleg már lezajlott mindenhol, de érdemes figyelni az oldalt, volt már hogy bizonyos megyékben ősszel is indítottak. Feltételek a jelentkezéshez egy erkölcsi bizonyítvány és egy sportorvosi engedély.

Először egy elméleti és egy gyakorlati tanfolyam van, ezek után vizsgát kell tenni mindkét részből, valamint van közben egy fizikai (állóképesség) teszt is.

2021. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Szerintem nagyon jóba kell hogy legyél azzal ami akarsz lenni, és mindent tudni kell róla! Másrészt ez nem fentről indul hanem alulról jut fel olyan magas szintre a csapat, és megy vele az is! Magas fokú motiváló kell hogy légy, és nagyon nagy manipulátor!
2021. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!