Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 168 cm vagyok es 57 kg. Nem...

168 cm vagyok es 57 kg. Nem vagyok kover, de formas se. Hogyha minden nap megcsinalok 20 felulest es 20 guggolast, annak 20 napon belul lesz latszata bikinibe, vagy ne strapaljam magam?

Figyelt kérdés
2021. jún. 4. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyit csinálsz az nem sokat ér. Minimum egy 30 perces kardiót kéne csinálnod ahozbhogy értelme is legyen.
2021. jún. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyitol kb semmi
2021. jún. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pruty ***** válasza:
Ennyitől semmi, de ha elkezdesz napi 30-60 percet kardiózni, és figyelsz a kajára is, annak már lehet eredménye is akár. (Persze ez függ olyan dolgoktól is amiket mi nem ismerünk.)
2021. jún. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A) a felülés az egyik legrosszabb edzés, nagyon rossz terhelést ad a gerincnek, felejtsd el a létezését!


B) a hasadon nem izmot akarsz építeni, hanem zsírt leadni. Ahhoz meg aerob edzés kell. Pl szobakerékpár, het 2-3x 45 perc


C) seggnöveléshez guggolás a legjobb, hiszen izomnak kell formát adni. De olvass még utána! Nem egyszerű pontosan csinálni.


És első körben döntened kell... fogyás és izomépítés két nagyon külön irány. A rövid idő miatt a fogyásra szavazok. Jó popsid inkább majd csak jövő nyárra lesz, ha folyamatosan edzel. Szóbal a lapos hasra tudsz rámenni.

2021. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Szia írjál.Kemény edzésekben tudok segíteni, főleg alsótestre fog hatni.Józsi bácsi64F
2021. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
20 felülés és 20 guggolás az kevesebb mint 1 perc naponta :D:D:D xD 👏
2021. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha keresel valami értelmes osztott edzés tervet és azt tényleg keményen nyomod akkor esz egy minimális látszatja.

nagyon minimális.

2021. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem csinálj jól átmozgató edzéseket meg nyújts. A nyújtás főleg szépen meg tud látszani ha eddig nem csináltad. És persze ne az legyen az elsődleges cél hogy bikinibe formásodj akkor már rég bukott a dolog.
2021. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!