Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mekkora kárt tud okozni...

Mekkora kárt tud okozni edzésnél ha éjszaka is dolgoznom kell?

Figyelt kérdés
Lényegében most szereztem egy melót, ám lehet hogy sokat lennék éjszakás, és ha jól tudom az izmok fejlődéséhez sok alvás kell, ez mennyire lehet probléma?
2010. aug. 25. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen függ az alvástól is. Viszont ha rendesen étkezel nem lesz nagy gond. De ha sokat kell éjjel melóznod akkor miért nem változtatsz a napi dolgokon és rakod úgy az edzést a meló mellé, hogy tudj aludni is?

Pl.:

Este 8-tól reggel 6-ig melózol. 8 kor elmész terembe elrendezed a cuccaid majd, 11-től este 7ig alszol. Vagy ahogy kijön neked.

2010. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy van hogy vagy 3 műszak váltakozva, vagy csak este, azon gondolkodtam hogy akkor csak este és reggel alszom, délután edzés aztán meló, csak kíváncsi voltam hogy ez lehet e probléma.
2010. aug. 25. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz mellette 7 órát aludni akkor nincs.
2010. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Aquir ***** válasza:
Egy idő után rááll a bioritmusod a 3 műszakra így ha megvan a 7-8 óra alvás, akkor fejlődni fogsz! ;)
2010. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!