Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyílvesszők rejtélyes eltűnése...

Nyílvesszők rejtélyes eltűnése előfordult már mással is?

Figyelt kérdés

Például az én legutóbbi történetem annyi, hogy célbalőttem íjjal körbálára, és egyszer pont úgy sikerült a szélén eltalálni a nyílvesszővel, hogy aztán az teljesen belefúródott. Rögtön utána széttúrtam a bálát ott, ahol végigment a vessző, viszont nem találtam meg, (holott négyszer is átnéztem a szénát) és a bálán tuti nem ment át, mert mögötte már akadály van, az meg a vesszőt biztosan megállítja.

Logikus hogy ott kell lennie, de azt többszöri gondos átnézés után már megtaláltam volna


Történt már mással is ilyen titokzatos eltűnés?


2021. jún. 7. 23:13
 1/1 Metionin ***** válasza:
Persze, rendszeresen. Főleg amikor pontosan látom is hogy hova ment de órák alatt sem találom meg. Szerintem ez is olyan mint pl. a pengetők vagy a hajgumik esete, egyszer elveszíted szem elől és sose lesz meg.
2021. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!