Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet úgy lőni, mint a zöld...

I.B.T. kérdése:

Lehet úgy lőni, mint a zöld íjász?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a stílus, ahogy lő de vajon a valóságban működne? Nem találtam konkrét leírást az interneten, ahol elmagyarázzák lépésről lépésre, hogyan képes ilyen gyorsan újratölteni, stb.

Próbáltam leutánozni. Fogjuk rá. A megfelelő irányba forgattam a nockokata hátam mögött. Jobb kézzel előhúztam a vesszőt , az ideg és a az íj között "átdugtam", majd a nockot ráhúztam az idegre. Ez egyszerűnek tűnik, háát... Párszor megütöttem az íjat a nyíl hegyével, a hátam mögül való előkapás utáni pontos beirányzás az újratöltéshez is eléggé nehezen kivitelezhetőnek tűnt, stb...

Azt a következtetést vontam le, hogy valami nem stimmel. Utána olvastam külföldi fórumoldalakon. Ezek után határoztam el, hogy kiírom a kérdést. Több oldalon állították, hogy meg lehet csinálni, máshol viszont CGI gyanús volt a mozdulatsor. E szerint Stephen annyit csinált, hogy jobb oldalára teszi az íjnak a nyílvesszőt, majd CGI-al a bal oldalra igazítják. Többször megnéztem lassítva a felvételeket és nem láttam semmilyen CGI-t. Szerintetek?


Megjegyezném, hogy tőlem gyakorlatabb íjászokat sem láttam úgy lőni, mint Oliver Queent. Ha van ilyen, kérlek küldj tutorial-t:D

Kíméljenek azok, akik szerint "gyerekes" vagyok. Nem képzelem magam semmilyen szuperhősnek, sőt a sorozatot a 4. évad után abbahagytam, mivel számomra már túlságosan elrugaszkodott a valóságtól. Ha van és tényleg hasznos az a technika, akkor erre szeretnék kérni megerősítést!



2018. szept. 18. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
2018. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!