Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El Camino 2021ben. Mennyi...

El Camino 2021ben. Mennyi pénz kell hozzá a mostani viszonylatok szerint?

Figyelt kérdés
Első caminom lenne, egy éve már jár a fejemben, de régi válaszokat tálalok csak erre a kérdésre. Vagy Francia, vagy Portugál útra mennék, teljes szakaszra. Mennyi pénzre lesz szükségem nagyjából?

2021. jún. 17. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Iszonyatosan szép túra.Itt nem is az idő, meg a pénz a fő a kérdés, hanem az, hogy miért mész.

Érdemes megcsinálni, olyan helyeken fogsz járni és megfordulni ami feltölt, mintha kicseréltek volna úgy fogsz hazajönni.

Nem tudok róla konkrét dolgokat írni, ezt meg kell élni, csinálni kell.

Persze egy kis lové legyen nálad, vízre ételre, de gondolom ha ez a kérdés már megfordult a fejedben, utánaolvastál mik kellenek egy ilyen túrához.

2021. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
93%
Én is idén (nyáron) tervezem végigjárni az egyik utat. Azt mondják, hogy napi 30-35€-val kell számolni a szállásra és ételre. A költség nyilván attól is függ, hogy hány nap alatt tudod teljesíteni a távot, plusz még az oda-vissza repülő és/vagy busz/vonat út is húzós, ha nem időben veszed meg a jegyeket.
2021. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%
Sátorral, minimál igényekkel ki lehet hozni 10-15 euróból is (persze utazás nincs benne). Most drágultak a szállások a vírus miatt, kevesebb a férőhely is és jó pár zárva van, így azért jóval kényelmesebb hogy le tudsz fürödni, mosni, stb. De legalább még 15 euró szerintem minimum pluszban naponta. Én még a vírus előtt is voltam, akkor ugye tömve is lehettek a szállások. Nem vagyok egy korai kelő, de elég szar volt sokszor amikor már 5-6 felé nem lehetett aludni mert elkezdtek sorban pakolni, úgy hogy azért 10-11-nél előbb nem aludt el mindenki, ennyi alvás meg nekem kevés. Persze már dél körül leelőztem mindenkit, úgy hogy 8-9-nél előbb nem nagyon indultam. Egy jó könnyű sátorral, meg matraccal és hálózsákkal néha biztos jobbakat aludtam volna, de akkor meg nincs hol fürödni, azt is naponta állítgatni meg pakolni, plusz súly is, meg kimarad a közösségi élmény. Füldugó mindenképp legyen nálad ha szállásra mész, legjobb ha csináltatsz füledre öntöttet, de volt amikor az se segített.
2021. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!