Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tippmix kihívás néznétek?

Milyen tippmix kihívás néznétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy youtube csatornám és szeretnék felrakni tippmix kihívásokat, mert eddig még ilyen jellegű videót sehol máshol nem láttam.

Eddig kettőt sikerült kitalálnom. Az egyik a 4 szakaszos duplázó kihívás, ennek a lényege hogy 4 szakaszon keresztül kell dupláznod a pénzed. Első szakszban 3x,másodikban 4x és így tovább. Youtubeon megtaláljátok, ha esetleg érdekel. A másik a gépi sorsolásos tippmix kihívás. Ezt gondolom nem kell magyarázni. Olyat is akartam hogy, gyakorikerdesek tippmix kihívás,de sajnos amikor felraktam ide hogy tippeljék meg az emberek a meccseimet, nem kaptam választ. Na most az lenne a kérdésem ti milyen tippmix kihívást néznétek meg szívesen? Bármilyen kreatív ötletre vevő vagyok. Légyszi azt hogy nem néznék meg semmit, ne írd le. Elfogadom,csak azzal nem leszek előrébb. Köszi.



2021. jún. 27. 16:36
 1/1 anonim válasza:
Kreatív ötletnek tűnik és bár tippem nincs, hogy mit (milyen tippmix kihívást) tegyél fel, de sok sikert hozzá!
2021. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!