Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha reggel edzek az kevésbé...

Ha reggel edzek az kevésbé hatásos mint ha este? mert valaki mondta nekem hogy ha éhgyomorra csinálom akkor izmot fogok veszíteni. ez mennyire igaz?illetve célszerű egyszerre fogyni és izmosodni is?

Figyelt kérdés
úszok, edzőterembe járok azon belül teljes testedzés és erősítés. ja és fogyás a cél. 165/80 lány
2021. jún. 27. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Edzésből soha nem lesz fogyás, az izom nehéz.

Viszont ha csak simán fogysz, attól nagyon gyenge leszel, mivel elsőnek az izom megy le, ezért 𝐍𝐀𝐆𝐘𝐎𝐍 hasznos ilyenkor az edzés.

Kicsit több fehérjét kell enni, és szerintem a napszak mindegy.


Ja: fogyókúra kategória.

2021. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsánat siettem a kategória választásnál, azt tudom hogy nehéz az izom de nekem az is elég ha külsőleg fogyok nagyon és a súlyom csak kicsit csökken. illetve én úgy tudom először a víz megy le vagy ez hülyeség?
2021. jún. 27. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Először a cukor. Ez fél nap.

Utána a víz. Ez két nap.

Utána az izom. Ez két hét.

Utána indul csak el a zsír.

Ez egy normál (nem drasztikus) fogyókúránál van így.

A drasztikus lehet rosszabb is.

2021. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!