Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A vitaminokat mikor szedjem?

A vitaminokat mikor szedjem?

Figyelt kérdés
Reggel suli előtt vagy edzés után? Amúgy testet építek. És ha edzés után szedem akkor van olyan jó hatása másnap suliba mint ha reggel szedném?
2010. aug. 26. 15:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
kaja közben bármikor.Mégis milyen hatást vársz a vitaminoktól?
2010. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát hogy kicsit jobban tudok figyelni, energikusabb leszek, jobban alszom, jobb a kedvem stb.
2010. aug. 26. 15:44
 3/17 anonim ***** válasza:
Sokat olvasgattad a reklámszövegeket.De lehet hogy az amfetaminnal kevered
2010. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én mindig reggel éhgyomorra tolom be őket :))
2010. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt mondod nem sokat ér?:D
2010. aug. 26. 16:52
 6/17 A kérdező kommentje:
De amúgy én a shop builderen olvastam a vásárlók véleményét és ezeket a hatásokat írták le. Végülis majd most kiderül hogy van e hatása :)
2010. aug. 26. 16:56
 7/17 anonim ***** válasza:

Kizárólag evés közben,különben nem fog megfelelően felszívódni.Próbáld ki az edzés előtti étkezésnél.Erősebbnek,kitartóbbnak érzed magad edzés közben.

A multivitamin hatása nem múlik el fél nap alatt.Ha rendszeresen szeded akkor mindig a vitamin által kiváltott kedvező fizikai,és szellemi állapotban leszel.

2010. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Reggelivel/után szoktam bevenni a vitaminokat. És igaz, minden ilyen hatásuk megvan, amit leirtál. A hatás egész napos, amig csak megvan a kellő mennyiségű vitaminbeviteled. Egyébként ez a normális állapot. Te nem energikusabb leszel, hanem olyan, amilyen vagy alapból. A kevés vitamin, vitaminhiány okozza a szétszórtságot, fáradékonyságot.
2010. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 clint ***** válasza:
reggel éhgyomor. Kaja előtt 15-30 perccel. Hadd oldódjon szét a tabletta a belekben.
2010. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Milyen vitamint szedsz? Mert ha ilyen pakkot (multi-x, multi pro, ...) akkor azt osszad el minden kajálás előttre, mert hallottam olyat hogy valaki egyszerre beszedte őket és szívrohamot kapott, akkora dózisúak ezek! Ja és ha mégis megkísérled egybe lenyelni ezeket a "szintetikus vitaminokat" akkor a szója lecitint, a B komplexet és az ásványi komplexet ne próbáld meg egyszerre lenyelni, mert bele is fulladhatsz! Én az Akitivál Maxot javaslom, abba minden 100%:D
2010. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!