Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pronáló, lúdtalpra hol találha...

Pronáló, lúdtalpra hol találhatok minőségi futócipőt elfogadható áron?

Figyelt kérdés
Maximum 30 ezer forintot szánnék rá, de ahogy interneten eddig néztem, 40-50 körül vannak. Esetleg valaki tud olcsóbban jó minőséget?

2021. jún. 30. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos felmentek mostanában az árak.Ami eddig 35 körül volt az most,50. Ennyit nem ér egyik sem,de ha futni akarsz akkor be kell ruháznod rá.Nem érdemes rosszabb minőséget venni mert úgyis ki fog derülni,hogy miért olcsóbb.Persze nem jelenti azt,hogy a márkás cipő annyival jobb is.Nekem volt egy 30 ezres saucony cipőm.Kényelmes volt nagyon,de nem tartós.Mondjuk futottam is benne sokat,de kb. másfél év alatt szó szerint darabokra hullott.Pedig csak futottam benne.
2021. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nekem egy 6 éves Nike edzőcipőm van, az még mindig elég jó, de már azért kéne egy másik. Sokat használtam pedig :)


Remélem azért találok valami jó minőségű cipőt, és ha már annyiba kerül, nem megy szét hamar. Mostanság egyre rosszabb minőségűek a termékek. A szüleimnek még van 30éves Adidas felszerelésük, és még mindig jó :D

2021. jún. 30. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

#30éves Adidas felszerelésük, és még mindig jó"



Aha persze nyilván jó, pl kertben kapáláshoz. Futócipőt illik rendszeresen cserélni. Persze ha az ízületeid, izmaid, csontjqid egészsége nem számít akkor hajrá jó lesz a 30 éves is...

2021. júl. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Fú de utálom az ilyen sz.rrágásokat. Nem abban futunk észlény, különben miért keresnék futócipőt?

Még jó, kifogástalan állapotú FELSZERELÉS, ami nem futócipőt takar...

2021. júl. 6. 13:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Jelentettelek, szánalmas vagy.
2021. júl. 6. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!