Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Marfan szindrómások ti mit...

Trashboy kérdése:

Marfan szindrómások ti mit sportoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy ez a betegség elég ritkának számít, de reménykedem benne hogy van a gyakorin valaki aki szintén marfanos vagy ismerőse az. Eddig sportolási lehetőségként kondizni szerettem volna mert borzalmas a fizikai állapotom(nagyon vékony és gyenge vagyok), viszont közben kiderült hogy szívbillentyű lazaságom van úgyhogy nem is ajánlott az a tevékenység, plussz még tavaly nyáron lett tőlem és a testvéreimtől vér véve genetikai vizsgálatra mert a húgom majdnem meghalt nagy valószínűséggel emiatt illetve édesapám bizonyítottan ettől a betegségtől halt meg 10 éve. Néztem, hogy milyen sportok tíltottak és mik megengedettek nekünk de a felsoroltakból egy sem jön be nekem meg mindenhol mást írnak. Ha a magyar marfan oldalon valami a végezhető sportok között van az egy külföldi oldalon már tiltott kategória, de egy harmadik szerint meg űzhető. Tehát a kérdésem az lenne, hogy ti marfanosok vagy aki ismer marfanost mit sportoltok?



2021. júl. 3. 14:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!