Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fáj sportolás után mind...

Miért fáj sportolás után mind a két sípcsontom?

Figyelt kérdés
Szoktam kondizni is és láb nap utáni nap, elkezd fájni a sípcsontom. Focizás után egyből elkezd fájni.

2021. júl. 4. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Jobban be kene melegiteni


Meg fokozatosan epiteni az izmokat

2021. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a sípcsontod fáj, hanem az elülső izom, ami a sípcsontod mellett van.
2021. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendesen beszoktam melegíteni.

Nem az izmom fáj… tudom, hogy az milyen érzés. De ez úgy fáj, mintha vascsővel rávertek volna egyet-egyet mind a két lábamra.

2021. júl. 7. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen minden ember aki kezdo vagy hosszabb ideje csinalja (rosszul) ezt mondja "Rendesen csinalom", megrazza a bicepszet az illeto meg kettot koroz a karjaival es megy is futni.


Nezz rendesen utana hogyan kell rendesen bemelegiteni. Mennyire befolyasolja a homerseklet ezt meg ilyenek. Mit egyel elotte, mit ne, stb...

2021. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Nem is ismersz, nem is tudod mit csinalok. Tudom hogy kell bemelegiteni es direkt hosszu nadragban szoktam edzeni, hogy az izuleteket melegen tartsam. Amugy ha meg rosszul is melegitenek be, akkor is csak az izuleteim fajnanak. Nem a terdem faj, hanem a sipcsontom.
2021. júl. 10. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!