Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fáradjak el kevésbé a...

Hogyan fáradjak el kevésbé a munkában és hogyan edzek munka mellett?

Figyelt kérdés

Napi 8 órát dolgozom (hétfőtől péntekig) gyógyszertári asszisztens vagyok. Ez azt jelenti, hogy elég sokat állok és sétálok, szóval inkább a lábaim vannak igénybe véve. Szoktak is fájni napközben (főleg) meg a nap végére is egy kicsit, szóval eléggé elfáradok.

Ezeket az izmokat akarom szálkásítani: comb, vádli, fenék, felkar, alkar, váll, has, hát és mell. Tehát mindent :D Tavaly (akkor még nem dolgoztam) úgy csináltam, hogy 4 nap edzés, 2 nap pihi. Most nem hiszem, hogy tudnám, mert a negyedik napra már kb mindenhol izomlázam volt és azért az izomláz nem biztos, hogy előnyös meló közben.

Szerintetek hogy állítsam össze az edzéstervet?



2021. júl. 10. 14:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi hogy 22 éves vagyok és nő
2021. júl. 10. 14:04
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az úszást ajánlanám, mert talán az a legjobb mozgás- és edzésforma, ami átmozgatja az egész testet és kevésbé megterhelő.
2021. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat azert az nem tul faraszto melo 😀 en fizikai melo elott jarok kondiba heti 4x. Majd ha megedzodsz nem lesz olyan faraszto. Az izomlaz meg par het alatt elmulik.
2021. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is állómunkát végzek és boxolok. Minden második nap alig bírok mozogni, de ez ilyen. Te is csináld csak az edzést bikából. Izomlázra rá kell edzeni amúgyis, akkor múlik el szépen.
2021. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!