Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tánc iskola Budapesten ?

Tánc iskola Budapesten ?

Figyelt kérdés
16 éves lánynak tudnátok jo tánciskolát ajánlani ahol kezdők is vanak. Válaszokat előre is köszi 🙂

2021. júl. 15. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Én amikor 11 körül voltam elkezdtem levelezni egy tánciskola igazgatónőjével. Véletlenszerü dolgokat írtam neki, hogy kinek az osztályába járok, melyik osztálytársam buta, milyen az egyenruhánk (külföldön jártam iskolaba), meg a tánctanárok lelkivilágáról kérdeztem és nagyon aranyos volt, mert válaszolt nekem és hajlandó volt velem levelezni, pedig nem azért volt az emailcím feltüntetve a honlapon, én meg mint egy jó barátra tekintettem rá. 1-2 évig leveleztünk, aztán abbamaradt, nehezedett az iskola és kevesebbet tudtam írni.


Mindenestre nagyon jó érzés volt, hogy ilyen kedvesen reagált.


Egyszer emlékszem, elsétáltam oda, ahol az iskola volt, hogy hátha látni fogok élőben tánctanárokqlat vagy az igazgatót és, mivel kicsi voltam, felnőtt kísérettel mehettem az utcán (egy forgalmasabb helyen volt pesten).


A bácsikám jött velem, de nem akartam elmondani, hogy mit szeretnék arra és nem a konkrét címet mondtam, hanem, hogy az x nevü utcán sétaljunk végig. :D Ő belement, de nem értette, hogy ez mire jó. :D

2021. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez aranyos kis történet:)
2021. júl. 22. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen táncot akar tanulni?
2021. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hip hop
2021. júl. 25. 18:41
 5/5 anonim válasza:

Md dance company az Astoriánál több fajta lehetőség is van és instán is meg facebookon is fent vannak sztem nézz rá mert érdemes és én azt tudom ajánlani,hogy szeptembertől kezdjél el járni,ha még nem jársz sehova.

(Hogy ha kicsit magasabb színtűt szeretnél,akkor a R3D one dance-t ajánlom)

2022. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!