Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lapos/Laposabb has így működne?

Lapos/Laposabb has így működne?

Figyelt kérdés

16 éves 185-190 cm magas srác vagyok 80-82kg.Az utóbbi 2 évben feljött rám egy kis felesleg.Nem kell sokra gondolni a póló nem dudorodik szóval ha nem veszem le nem is látszik de strand miatt érdekel.Szóval az lenne a kérdésem hogy simán kalóriadeficittel ami azt jelentené hogy napi 3131.93kalória helyett.2581.93 at vinnék be illetve edzenek rá napi rendszerességgel így működne?Olvastam hogy csak edzéstől nem lesz lapos has mivel a zsírréteg elfedi a kockákat ami egyébként mindenkinek van minimális szinten.A "diétával" heti 0.5kg-t tudnék leadni.Illetve nyilvan edzenek karra és mellre hogy az elvesztegetett kilókat vissza hozzam.


Érdekelne hogy valaki hasonló módszerrel járt-e már sikerrel vagy mindenképp szükséges a valamiféle étrend követése?Ja és bocsi ha rosszul írtam valamit kezdő vagyok a témában



2021. júl. 26. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Rengeteg az a 2581 kcal. És az sem mindegy, az milyen étel. Attól hogy leviszed, és kb ugyanazt eszed, amit eddig, semmit sem fogsz elérni. Nekem sose volt kockahasam. Néztem ilyen-olyan YouTube videókat... Mind marhaság. Egyszerűen kizártam a mindennapos lisztet, cukrot. És rengeteget hasazok jelenleg is. Nem ilyen 20 meg 50 hasprés 😀 mert az semmi. Na, a lényeg hogy ezeket elhagytam, napi 1000-1400 ra levittem a kcalt, edzek rá, mint a bolond, és mondhatom, hogy most jó. Bár én rengeteget fogytam, majd 25 kilót.
2021. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezeket én is elakarom hagyni illetve a kevesebbet is akarok ennni.Azta

2581et az orvoslexikon.hu nevű oldalon számoltam ki nekem is soknak tűnik szóval jó hogy kaptam efelől megerősítést.Cukrot nyilván kizárnám szinte teljesen.A kajaval szerintem nincsen baj mivel szerencsére megtehetjük hogy jó minőségű kajákat vegyünk illetve a hús egyéb fehérjék eléggé rendesen helyet kaptak az étrendemben.A baj inkább a különböző üdítők voltak amiket igyekszek elhagyni.Arra lennék kíváncsi hogy te mit eszel mennyit illetve mennyit edzel?Láttam cikkeket hogy 10-15perc elegendő a napi has edzésre amit én brutálisan kevesnek tartok.

2021. júl. 26. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok függ az aktivitásodtól is. Ilyen magassággal a 2500 teljesen reális lehet. Kaja szinten lehetőleg csak teljes értékűeket egyél, sok fehérje és nem kell félni a szénhidráttól sem ( a lassú felszívódásútól ). Inni csak vizet és jó sokat. Nem kevés a 10-15 perc, én van hogy csak 5 percet edzek rá. Mondjuk idén nyáron már ne sok eredményre számíts.
2021. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy kis keresgélés után inkább a skinny fat jelenség jött nálam elő.Az lenne a kérdésem hogy a cukor elhagyásával rossz kaják visszaszorításával illetve megfelelő edzéssel a különböző izomcsoportokra.Számottevő váltózás főleg hason elérhető.Időt nyilván nem írok mivel mindenkinek más a teste illetve pontosan tudom hogy itt hónapokról beszélünk
2021. júl. 27. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!