Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel a problémával mehetek...

Ezzel a problémával mehetek edzeni,vagy nem?

Figyelt kérdés

Heti 4x-5x járok csoportos edzésekre.Ebben van kardio jellegű,és súlyzós edzés is,mint például a ketlebell.Az utóbbi 4 napban nem mentem, mert megterheltnek érzem a láb és a hát szakaszomat, és akárhányszor felállok az ágyról,mintha picit megszédülnék.Minél többet fekszek,annál rosszabb.Ha járkálok elvagyok,de gyengének érzem magam,úgyérzem,hogy nem igazán esik jól a mozgás.De más problémám nincs.Nyújtottam már, talán jót tenne az edzés,de nem vagyok benne teljes mértékben biztos.

Ma próbáltam mozogni,de kicsit úgyérzem,mintha megerőltető lenne.Végig tudom csinálni,de nem az igazi.Fáradtnak érzem magam.Lehet a meleg miatt is,már erre is gondoltam,hogy a meleg miatt fáj midenem,vagyok ilyen fáradt.Amúgy nem mozdulok ki.Dolgozni járok,12órában,de ott is napon vagyok,talán az is betett.

Nem jó ha itthon ücsörgök,de nem tudom jót tenne e most egy kis súlyzós edzés.Mit gondoltok? 20/L



2021. júl. 28. 10:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!