Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki milyen sportot szeret...

Ki milyen sportot szeret űzni? És melyik évszakban?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is kérnék, ha lehet.

2021. júl. 29. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Boxot és minden évszakban.
2021. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Hellmano ***** válasza:
Kerékpár évszak független, télen is ugyanúgy megyek - fokokban is. Kosárlabda szintén évszak független, mert ha jó idő van, akkor streetball, ha rossz idő, akkor meg terem. Régen fociztam is, amiben szintén nagyon jó voltam. Igen jó csatár, de közben együtt jött a kosárlabda és inkább a kosarat választottam, mert az sokkal látványosabb és élvezetesebb sport, mint a foci. 42F
2021. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Olyan értelemben hasznos lehet a box, hogy levezeti vele az ember a felgyülemlett felesleges feszültséget.


Nekem is ajánlották korábban, de én nem érzem szükségét, mert nem vagyok kifejezetten ideges alkat.

2021. júl. 29. 19:59
 4/12 anonim ***** válasza:

Karate - nincs egy éve, hogy elkezdtem, egyesületben, edzés minden évszakban van, télen dojoban, nyáron kint. Kirándulni szoktam még, ha az sportnak számít, télen nemigen, inkább nyáron és a köztes évszakokban. Illetve edzek otthon (szoba vagy kert), vagy néha elmegyek egy rövidet futni, ez évszakfüggetlen.

16/l

2021. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretnék újra kerékpározni én is!!!


(Már nagyon régen kijöttem a gyakorlatból - egyszer majdnem elütött egy autó, hajszálon múlott az életem.)


Akkoriban kb. másfél évig nem mertem visszaülni. Pedig milyen felszabadító érzés volt száguldani rajta... :D


Egyelőre maradni fog majd a tánc, mint szimpatikus időtöltés. (Még idén karácsony előtt biztosan eljutok egy táncklubba.) Felívelő szakaszba kezdett kerülni az életem minden szempontból.


Ui: a kosárlabda, a vízilabda és a tenisz viszont nem szimpatikus sportágak számomra. Esetleg a sakkozást újrakezdeném (korábban egy régi ismerős tanította nekem, de már mindent elfelejtettem.)

2021. júl. 29. 20:07
 6/12 A kérdező kommentje:

A karatét még nem próbáltam sosem, de érdekes lehet.


Egyáltalán nem szeretném kizárni az életemből a harcművészetek gyakorlásának a lehetőségét.

2021. júl. 29. 20:09
 7/12 anonim ***** válasza:

"Olyan értelemben hasznos lehet a box, hogy levezeti vele az ember a felgyülemlett felesleges feszültséget."


Én például nem erre használom, nincs bennem feszkó. A box a legjobb sport ever. Tetőtől talpig mindened megedzi, legmagasabb sportértéke van, plusz megtanít bunyózni, mint állat.

2021. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%

Darts


Kor, nem

2021. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A Darts is nagyon érdekes lehet.


Helyileg hol űzöd ezt a sportot kedves 8-as válaszoló - szabad kérdeznem egy konkrét címet?


Ui: gondolom, azért valamennyi pénzbe is kerül. Ha szeretnéd, privátban is levelezhetünk erről bővebben.

2021. júl. 30. 11:19
 10/12 Metionin ***** válasza:
Balett, egész évben, bár nyáron van szünet is. Olyankor otthon nyújtunk meg edzünk, hogy erősebbek legyünk őszre.
2021. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!