Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Térdkalács ficam után táncolha...

Térdkalács ficam után táncolhatok-e újra?

Figyelt kérdés
Július 8-án volt egy térdkalács ficamom, gipszben voltam majdnem 3 hétig,most rögzítő van. 2-án telik le a 8 hét,ami elvileg a teljes gyógyulás.Viszont már kétszer szívtak le belőle folyadékot,igaz másodjára már nem volt vészes.Szerintetek folytathatom a táncolást?Elég aktívan csinálom,de nem szeretném,hogy újra bevizesedjen a térdem.
2010. aug. 29. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvost nem kérdezted, hogy mennyire lehet terhelni?
2010. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok mint Te. Nekem az orvos azt mondta, hogy kímélnem kell. Illetve, hogy soha nem lesz a régi a térdem. Nekem 2 éve műtötték meg, néha most is előfordul, hogy egy rossz mozdulat és utána alig bírok rá menni.

Szerintem ne kockáztass Te se!

2010. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Persze,hogy kérdeztem a dokit.Ő azt mondta,táncolhatok,csak én parázok,hogy megint be fog vizesedni(az egyik barátnőm se folytathatta a táncolást,igaz,neki más baja volt,de nála is leszívtak).Másodjára már nem volt gáz,amit leszívtak...Holnap megyek kontrollra,és megint rákérdezek,hogy akkor most valóban aktívan folytathatom-e a táncot.

Nekem nem kellett műteni,és az orvos nem mondta,hogy sosem lesz ugyanolyan a térdem.Hát majd meglátjuk...

2010. aug. 30. 08:00
 4/6 anonim válasza:
Nekem is tegnap előtt lett egy térdkalács ficamom . Kiugrott a helyéről a térdem ,de szerencsére magától visszaugrott. Most injekciózom magam 10 napig ,meg térdrögzítőt viselek. Ha nem jön helyre 4 nap múlva akkor lehet ,hogy műteni kell. Én rendszeresen lovagolok és agilityzek a kutyámmal. És még is meg van a baj. Remélem később még részben tudom fojtatni a sportot. ://
2012. szept. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Elég régi kérdés...hátha azért kapok választ.

Folytattátok a ficam után a sportolást? most én is ilyen helyzetben vagyok, és ezért érdeklődnék

2013. szept. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem először 2009ben lett térdkalács ficamom(foci) utána nemsokra rá felépültem és újra fociztam,megint kiugrott egy kisebb esésnél..2010-benműtöttek és 3évig nem sportoltam semmit de utána elkezdtem boxolni amivel eddig teljesen megbarátkozott a térdem:D szóval attól függ mit űzöl:D én már nem mernék olyan sportot csinálni amiben van esés vagy valami ami hozzáérhet a térdemhez stb
2015. márc. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!