Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudok uszni...mennyire...

Nem tudok uszni...mennyire gyorsan lehet megtanulni uszni,mennyire hamar jön bele az ember?

Figyelt kérdés
2021. aug. 10. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Az úszás tanulás is olyan, hogy először megtanulod a mozgást, le tudsz úszni az uszodában 20-30-50 m-t, de ha beleesel a Dunába és visz a sodrás, akkor megijedsz. Szóval attól függ, hogy mit jelent neked az úszni tudás, 1-2 hónaptól, évekig tarthat.
2021. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez fura, egészen kia gyerekként tanulgattam úszni. Mell az ment, a gyors so-so. De pár 10 méter maximum. Aztán hosszú évekig nem úsztam, mert nem jártam uszodában és mély vízben sem. De mindig szerettem volna elkezdeni, úgyhogy egy csomó yt videót megnéztem :D Nemrég voltunk tengerparton nyaralni, ott azon a szakaszon gyorsan mélyült a víz, és mivel a többiek mind jó úszók voltak, mentem utánuk. Nagyon meglepődtem h milyen jól megy, ugyanakkor paráztam, mert sosem úsztam ilyen mély vízben egy huzamban 15-30 perceket. Nem mondom, hogy nem pánikoltam időnként, pl amikor rohadt nagy volt a sodrás meg amikor belelöktek 3 méteres vízbe hirtelen, meg amikor egy hatalmas gumivàrról lezuhantam a sok méteres vízbe :D de uralkodtam magamon, elkezdtem úszni úh nem lett baj. De lehetett volna. Szóval ha az én példámat nézed... tudhatsz úgy is, hogy nem is tudsz róla :D azóta járok uszodába is :)
2021. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!