Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a 3 scitec termék jó...

Ez a 3 scitec termék jó együtt mit érhetek el vele?

Figyelt kérdés

szóval. erről a 3 termékről lenne szó

[link]

[link]

[link]


2010. aug. 29. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit
2010. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most mi a bús f@szért kell megint feltenni a kérdést ? Nem tetszettek a válaszok ? Pedig igazuk volt . Húú de utálom az ilyeneket
2010. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudod egyáltalán hogy mik ezek és mire jók vagy csak elolvastad a reklámszöveget és azt hiszed hogy ezek überkirály cuccok és a semmiből fognak neked izmot növeszteni?
2010. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a kajád az rendben van már? mármint megfelelő mennyiségű és minőségű protein és szénhidrát? ha ezek mind tuti jól be vannak állítva akkor jöhetnek ezek amiket linkeltél.

ha kezdő vagy -szerintem igen, bocs ha tévedek- akkor nincs rendben a kaja valószínűleg, ha pedig nincs rendben a kaja akkor minek neked folyékony amino meg dizájner kreatin és glutamin mátrix? teljesen fölösleges.

egy jobb tömegnövelő hozzá egy sima kreatin monohidrát és kész a tömegnövelő stacked. bocs ha tévedek és már profi vagy :)

2010. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, profi az illető:

[link]

[link]

Már válaszoltam ma egyszer, de ha az nem tetszett akkor vegyed csak meg, és szedd szépen.

A crea-bomb-ot kizárólag análisan fakanállal tömködve!


h4xX, neked volt egy danabol+stanozol kúrás kérdésed, na azzal mi lett? Mert én nem találom...

2010. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 clint ***** válasza:

na csezdmeg figyelj.

Az amino liquid, szimpla luxuscikk. Azoknak jó akik kb 100 kg feletti izomzattal rendlekeznek, szálkásítanak és annyira vigyáznak az izomzatukra, hogy amikor nincs kedvük, idejük, energiájuk fehérje tartalmu étkezéshez vagy fehérjepor kevergetéséhez akkor ebből isznak. Én pl 100 kg felett vagyok már igencsak mégsem költenék aminosavra, se tablettára se liquidre, mert felesleges.

G-bomb

ugyanaz mint az ezelőtti, luxuscikk. Ráadásul jó a reklámja, és a sok hülye beveszi, hogy ez bármivel jobb mint a sima glutamin. Fontos a glutamin, de ami kell neked bőven fedeznéd egy fehérjeporból.

Crea Bomb

a kreatin csak akkor hatásos (ha hatásos) ha már minden étkezés tiszta és rendben van. De akkor sem biztos, hogy ez a fajta. Mindenkinek más kreatinfajta jön be, nos ebben mindből van egy kicsi, véleményem szerint megint egy baromság amivel eteti a szájtek a népet.

Szóval ami neked kell az kaja, szénhidrát bőven, fehérje bőven nem hatástalan fosok. Még a szteroidok sem hatnak ha nincs étrend.

2010. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hogyan tudnák összeállítani egy jó étrendet?
2010. aug. 29. 23:33
 8/9 clint ***** válasza:

nem nehéz.

szénhidrát: rizs, krumpli(főve), zabpehely

fehérje: csirke, marha, hal, tojás

ezekből szépen napi 5-ször hatszor eszel egy kiadósat.

Sokkal jobban fejlődsz majd mint a kiegészítőktől,

2010. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kereseőbe írd be hogy:hatásos a danabol?(admin erre írta át)hiába linkelem ide törlik
2010. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!