Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyiket párosítanátok a...

Melyiket párosítanátok a Karatéval?

Figyelt kérdés

Magam már 12 éve küzdősportolok. Igaz nem ezeket, de mint tanonc érdekelnek az ilyen elméleti párosítások. Melyiket párosítanátok inkább és miért?


Karate egyik ága + Aikido

Karate egyik ága + Japán jiu-jitsu.



2021. aug. 26. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
judo, ökölvívás
2021. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
34%
BJJ + muay thait tolok, legjobb az utcán. Még sose kaptam ki
2021. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom melyik utcában laksz, de biztosan nem megyek oda ha ilyen barbár környék.😂😂

Valaki megverne eszembe nem jutna, hogy ököllel bosszulom meg. Azonnal vinném bíróságra. Azért nem az 50-es években élünk már.

És a kérdésre válaszoljatok légy szíves.

2021. aug. 26. 21:29
 4/13 anonim válasza:
38%
Ez itt gotham city
2021. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 wrestler56 ***** válasza:
66%
Az adott választékból a Japán jiu-jitsu.
2021. aug. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Egyik se, mert nem akarok magammal kib***szni, hogy hulladék stílusokra időt, energiát és pénzt pazaroljak.


Sajnálom, hogy nem tetszik a válaszom, de én is 15 éve benne vagyok a harci stílusokban és egyszerűen már nem lenne türelmem pocsék stílusokra.

2021. aug. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kismilliárd ilyen kérdés van...


"- Uccára' melyik a legjobb önvédelem???"


-Ha X-et keverem Y-nal az jó kombináció?"


Olvasgass a témában, rengeteg ilyen kérdést tettek már fel.

Ne csodálkozz, ha némely hozzászóló trollkodik, ez a téma 500 ezerszer ki lett vesézve.

2021. aug. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem párosítanám egyiket se a másikkal? Minek párosítsam? Nem vagyok én kutyatenyésztő, hogy mindent párosítsak. Nem vagyok időmilliomos sem, felnőttként ki a fene tud 2 különböző küzdősport tréningjeire is normálisan eljárni?

Én testépítő vagyok már évek óta, de ha a küzdősportok irányába érdeklődnék, akkor kiválasztanék egyet a sok közül és azt csinálnám, szívvel-lélekkel, minimum heti három edzés erejéig. Egy sportágban legyél jó és kitartó, egyet próbálj meg kimaxolni. Ha nincsenek MMA versenyzési ambícióid, akkor rohadt felesleges párosítgatnod random küzdősportokat.

2021. aug. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

ez a kitűzött a célodtól függ.

semmi más nem érdekel, csak hogy minél hatékonyabban tudj embereket legyőzni?

vagy csak a keleti romantikus mit tudom én mi érdekel?


de ideális esetben egy 12 boksz múlt mellé elég pusztító lenne, egy késharc edzés, vagy önvédelmi stílus beillesztése.

2021. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Thunderfairy ***** válasza:
Ha ilyen természeted van hogy nem védekezel a bántalmazó ellen akkor felesleges küzdősportot vagy harcművészetet csinálni. Úgyanis ezek pont ilyen verekedős alakok ellen lennének ha tudnák is oktatni őket. Nem kell őkőlel bosszút állni hanem meg kell magad védeni velűk amikor bántani akarnak.
2021. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!