Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapest Egressy fitness...

Budapest Egressy fitness vélemény? Jár valaki oda edzeni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Jártam. Mi érdekel a teremmel kapcsolatban? Az árak nincsenek elszállva, bár van olcsóbb konditerem is Bp-en, viszont ez abszolút az egyszerűbbek közé tartozik, szóval nagyjából ez a reális. Lehet ott edzeni, nem nagy, az alapgyakorlatokat se lehet épp profi színvonalon végezni, de elmegy. A konditermeket is én úgy kategorizálnám, hogy vannak, ezek a kommersz diszkó termek, mint a Mecca, Peak szerintem a Scitec, Fitness 5, Power Gym is inkább ez a kategória, sok gyúrossal, átlagemberrel, nem a legalacsonyabb árakkal. Ezeknek nem látom én semmi értelmét, mert nem akarok annyi gépet használni, nem az én ízlésemnek való, nem érzem magam otthonosan a sok gyúrós között. Aztán vannak a családiasabb, egyszerűb termek, amelyek kisebbek, kevesebben járnak, hamarabb megismered az ottani arcokat, ilyen az Egressy is. Én ide szívesebben járok, mint az előzőekbe, legalább olcsóbbak is, ha komolyan akarok edzeni, arra az előzőek se sokkal jobbak. Aztán vannak az olyan termek, ahova tényleg sportolók járnak és annak megfelelően vannak kialakítva, ezek ritka kincsek, itt magas a szakértelem, jó a közösség, pont az Egressyn belül ott van az Erőtér, ahol erőemelők edzenek, vannak ahol súlyemelők szoktak vagy funkcionális edzések vannak (Oldschool, Powercat stb.), én az ilyeneket szeretem igazán. Aztán vannak az ilyen exkluzív, félis wellness konditermek, mint az Oxygen Fáy. Mindenki megtalálhatja a saját számítását, ha nehezen is. Most ha hobbiból, nem a határaidat feszegetve, csak kényelmesen erősödve, akarsz edzeni, és neked ez a jelleg szimpatikus, amit írtam róla, akkor megfelelő lehet.
2021. szept. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ☺️
2021. szept. 7. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!