Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miskolcon melyik a legjobb...

Miskolcon melyik a legjobb tánciskola? Dance Elite, eLTE vagy T-Dance? Esetleg máshol élő emberek véleménye, például táncversenyről?

Figyelt kérdés
egyébként, lehet rosszul tudom, de azt hallottam a dance elitesek nagyképűek:s köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 18. 18:26
 1/8 anonim válasza:

Szia!:)

Én nem miskolci vagyok és nem ide járok táncolni ,de táncsulit szeretnék váltani és akkor mindenképp az ELTE-t választanám. Tetszenek a táncaik és sok jót hallottam róluk. Egyik barátom is ott táncol és nagyon ügyes:) Én is úgy hallottam , hogy a Dance Elitesek nagyképűek:s De ez csak általánosítás. DE mivel elvileg az ELTE-be felvételizni kell vagy mi ezért gondolom marad a Dance Elit mert táncolhatok jól ha nem tudok koreográfiát csinálni..:D

2014. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sziaa:) Az elso kommentelonek: nem kell felvetelizni csak versenycsoportba!:) es a dance elitebe ne menj!!! Nagykepuek tenyleg. Es egyaltalan nem azt az igazi hiphoppot tancoljak, sot.. Versenyekre is teljesen nyomikra jarnak, igy persze az osszeset megnyerik..En nem eltes vagyok, de a HHIH-t megynyertek (MO legrangosabb tancversenye) es most meg EB-t nyertek(nem olyan EB-t mint a dance elite. Nekik gratulalok, es te is erositsd a csapatukat!:))
2014. jún. 5. 13:57
 3/8 Pepcse99 válasza:

Szia! Az eLTE egy nagyon jó tánciskola, jók a táncaik és ahogy te is mondtad nagyon jó eredményelet érnek el:) Az éven lett felújítva az iskola, ami nagyon szép lett:) Abból amiket felsoróltál ugylátom téged a HippHopp jobban érdekel:) De ennek a tánciskolának van egy modern tánc rásze is (én ebbe járok) Amennyiben lány vagy, de ha fiú akkor is, gondolkodj el azon,hogy nem-e szeretnél az Elte Best Dance Company ezen részére járni:) Illetve ez a tánciskola minden éven szervez tánctábort. Az idén Balatonszemesen lesz, ahova híres táncosokat hívnak el,hogy tanítsanak minket.

Az iskola vezetője is nagyon kedves, vicces ugyanakkor ha kell szigorú is. Illetve a többi tanár is ilyen.

A T-dance-t nem nagyon ismerem.

A Dance Elite- be a hugom jár, ők se táncolnak rosszul, de az igaz hogy a jelentős fele nagyképű, de vannak benne kedves emberek is. Nem akarom fikázni ezt a tánciskolát, de szerintem az eLTE sokkal jobb.

2014. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

szerintem is az ELTE-be menj! :D

nagynéném tánctanár ott, és mondja, hogy nagyon jó :)

2014. aug. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia:) Hogyha még nem döntöttél akkor én a Dance Elitet javasolnám!:)) Hidd el, hogy sokkal jobb! És mi az, hogy gagyi versenyekre járnak?! EZ EGYÁLTALÁN NEM IGAZ!! Többször lettek európa bajnokok és nagyon sok kimagasló eredményeket értek még el amiért nagyon nagy dícséret nekik! Jaa és még valami...NEM NAGYKÉPŰEK! Az eltések és a többi kis t-dances megy el a DANCE ELITESEK GÁLÁJÁRA videókat csinálni és utána persze leszolják, hogy ők milyen szarok:) De ezt persze még ők sem gondolják komolyan mert hát akkor miért mentek el a gálájukra?!:) Na erről ennyit. Szóval...akkor most kik is a nagy képűek?:)
2015. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 B-Boy Tr1ck2g válasza:

Ha igény van rá vállalok oktatást Miskolcon, ha kell itt is indítok egy tánccsoportot. Név szerint nem ismerem ezeket a tánciskolákat, de Magyarországon a tánctanárok 90%-a kamu Hipie Hopiet oktat.. a Hip-Hop-ot úgy oktatják, mint táncstílust, csakhogy a Hip-Hop mint táncstílus nem létezik.. a Hip-Hop egy kultúra, aminek 4 eleme van. DJing/Scratching, MCing/Rapping, Graffiti, és B-boying (Breakdance).. tehát aki "Hip-Hop táncot" oktat és az nem B-boying, az valószínűleg nincs tisztában pár dologgal.. vagy csak a bizniszt látja a Hip-Hop kultúrában :) persze a Locking, Popping, Electric Boogaloo is a Hip-Hop kultúrához köthető. De egy példa: felküldenek 30 embert a színpadra, abbol 5 csinálja rendesen a koreográfiát, a hátsó sorokban pedig mindenki a mellette lévőt nézi hogy most milyen mozdulat is következik? És akkor ott vannak még a formációk. egyben rohadt jól néz ki de tényleg.. de ha csak egy embert nézel nem az egészet.. kiteszi a két kezét pl jobb oldalra és ugy áll 10 mádospercig.. aztán a másik oldalra megint 10 másodperc szünet ez lenne a tánc? Vagy pl a szövegben az van hogy "open your HMMM" és a 12 éves kislány szétteszi a lábait a színpadon ez lenne a tánc? Vagy az hogy megfordul és rázza a seggét mintha nem is tudom hol lenne.. oké ezek furcsa példának tűnnek, de rengeteg ilyen van Magyarországon.. Látni akarjátok mi is az igazi Hip-Hop? tessék ezt nevezik táncnak :) [link]


tehát ha igény van rá, szívesen vállalok oktatást akár egyénileg is akár csoportosan :)


Peace


Google+-on megtaláltok

[link]

2015. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
CSAK AZ ELTE!!a t-dancenek kezd romlani a szinvonala,a dance elite meg furcsa eléggé
2016. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, már nem számít....de eLTE! 😂
2017. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!