Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes még elkezdenem sportolni?

Érdemes még elkezdenem sportolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves fiú vagyok. Kiskoromban nem sportoltam semmit, amit nagyon sajnálok. Még ha valami olyan dolog is lenne amit nem feltétlenül imádok, legalább lenne valami.

Szerintetek érdemes még 16 évesen elkezdenem sportolni? Szeretek úszni, focizni, és a legtöbb sportot még ki se próbáltam (tenisz, vizilabda, csak hogy párat említsek). Ti melyiket ajánljátok, illetve ha pl úszni szeretnék, azzal már elkéstem? Mert nem csak uszodába gondoltam hogy járni, hanem rendesen.



2021. szept. 10. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Hát mi a cél? Sportoló már nem leszel ezekben, de miért ne tanulhatnád meg ezeket?
2021. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Még bőven időben vagy, ha nem tervezel magadnak olimpia bajnoki jövőt. Próbálkozz csak, előbb-utóbb megtalálod a sportodat! Iratkozz be egy hozzád közeli egyesületbe, és hajrá! Ha nem tetszik, választasz egy másikat. Nem vagy elkésve :).
2021. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A sport elkezdéséhez sosincs késő:) mondjuk valószínű, hogy olimpikon már nem leszel, de nem is ez jön le a fogalmazásodból, hogy az szeretnél lenni.
2021. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!