Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nőként edzőterembe mehetek...

Nőként edzőterembe mehetek egyszínű szettekbe? Nem fognak kinézni, hogy "kiöltöztem"? Vagy kevés sminkben? Linkelek képeket

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 09:19
 1/7 A kérdező kommentje:

Vagy neonosabb, élénkebb színekben?

[link]

[link]

2021. szept. 12. 09:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok mások helyett nyilatkozni, de személy szerint én nagyon nagy ívből leszarom, hogy ki milyen ruhában edz. Nekem az elhasznált régi már-már szakadozó pólóim vannak erre a célra befogva. Edzeni megyek nem divatolni, arra ott az insta meg a többi szar.

27f

2021. szept. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abban menj edzeni, amiben jól érzed magad és szívesen felveszed. Teljesen mindegy mások véleménye, nem bálba vagy divatbemutatóra mész.
2021. szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Melyik terembe jársz edzeni én is szívesen mennék edzeni, rám férne.Józsi bácsi 64F
2021. szept. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A "normálisabbját" (=aki nem majomkodni megy) nem érdekli, hogy ki milyen cuccban megy oda.
2021. szept. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Amiket linkeltél, azok teljesen jók, de feketében is az lenne. Rengeteg nő hasonlókban edz, és csinos benne, és kényelmes is. Szóval nem fog kinézni senki, max ha jó nő vagy, jobban megnéznek benne a pasik. :D
2021. szept. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki a faxt érdekel? Most komolyan
2021. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!