Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok! Túrázás alatt pisiltél...

Lányok! Túrázás alatt pisiltél közvetlenül a túraúton, ha nem járt arra senki?

Figyelt kérdés

2021. szept. 14. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az út közepén dobtam le a textilt, de ha nem tudtam bemenni a fák/bokrok közé, akkor előfordult, hogy közvetlen az út szélén intéztem. persze szigorúan lemaradva a csoporttól legalább 1 kanyarnyit.

De azért ilyen ritkán van, hogy nincs egy ösvény meg semmi, ahova félre lehetne vonulni.

2021. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Utcán is előfordult már.. az út szélén, késő este, vak sötétben... Így is cikinek éreztem xD. De tényleg ritkán fordul elő, hogy sehová ne lehessen félrevonulni. De megesik :).
2021. szept. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Nagyon szégyenlős vagyok, mindig elbújok, amennyire lehet.
2021. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én is nagyon szégyenlős vagyok,ha ilyen helyen kell pisilni,addig eljutok,h félreeső helyen leguggolok,de sose sikerül pisilnem,annyira parázom,h vki észrevesz.1x vmi buliból hazajövet viszont iszonyúan rámjött a belváros közepén,de pont nem v semmi nyitva,ahova bekéredzkedhettem volna.Aztán mégis találtam egy helyet,ahol pár srác szívott.1öngyújtóért cserébe elintézhettem a dolgom,és szerncsére nem voltak erőszakosak,úgyh többszörösen megkönnyebbültem!:)
2021. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Én még a kutyasuli mellett is pisiltem amíg nem raktak be egy wct. :D


Egy elhagyatott helyen van szóval óra előtt simán egy bokrosabb részbe bebújtam és elintéztem. Alapból 1 óra volt kiérni, 1 órát gyakorlatoztunk, 1 óra volt hazabumlizni, közben ittam vizet, szóval nem úgy akartam hazaesni hogy rögtön a wcre rohanok.


Túra alatt meg magától értetődő. Olyan s volt, hogy épp pisilés közben jöttek arra, akkor kicsit megijedtem, de amúgy nem vagyok szégyenlős és ritkán bukok le. Nagyon sok vizet megiszok, nem fogom az út végéig tartogatni.


Ha meg én látok valakit egy túrás résznél vagy az út szélén pisilni, udvariasan elfordulok, tovább megyek.


Ha valaki az utcán pisil nem feltétlenül azt jelenti hogy egy utolsó senkiházi és mit képzel magáról. Ki tudja meddig tartogatta, ki tudja hogy küzdd e valami betegséggel ami miatt nehezebben tartja vissza ki tudja hogy vízhajtózik e épp egy betegség miatt.


Amikor én egyszer kb 39 fokos lázzal estem az ágynak akkor amint éreztem hogy pisilnem kell máris rohannom kellett a wcre mert annyira nem tudtam visszatartani, nagyon sokszor már félúton elkezdett befolyni. Ki tudja hogy valaki nem küzd e hasonlóval.

2021. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Rám egyszer a hegyen jött rám a cifra de szarencsére barátommal egy nem használt útvonalon mentünk és volt nálunk wc papír, de egy fa mögé azért elbújtam
2022. ápr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van egy saját erdőm :)

Csak csaj nincs akivel turázhatnék 😃

2022. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt szívás
2022. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!