Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Anthony Joshua szerintetek is...

Anthony Joshua szerintetek is egy középszerű bokszoló?

Figyelt kérdés
Egy kappanhájat növesztett cirkáló súlycsoportossal sem bírt el.

2021. szept. 26. 00:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Klicskónak talán már a Jennings elleni meccsen sem működött annyira a jab, persze lehet, hogy egyszerűen a karhosszelőny nem volt meg, de azért már az a meccs is viszonylag szoros volt.


Nekem tetszik most a nehézsúly, remélem Andy Ruiz is élsportolóhoz méltóan él és, akkor még ő is tudna jó meccseket csinálni, akár Usykkal is.

2021. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
70%
Annyira jó, hogy ennyire magasan képzett szakértővel van dolgunk. Süt a szavaidból, hogy igazi bokszpedagógus vagy. Hol képeztek, ha szabad kérdezni? Netalán szakmai titok?
2021. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért vicc hogy a nagy magyar boksz szakértők mondják meg mindig a tutit, miközben meg egy nemzetközi szinten közepes bokszolót se tud kitermelni ez az ország :D


Usyk nagyon jó teknikában, és egyátalán nem hájas. 186-188 centisen 101 kg, vagyis 13 kg-val a magassága felett van és inkább izmos a kinézete. A magad fajta antisport majmok 165 centisen 55-60 kg-val pocakosak :D

Joshua-nak lehet esélye a visszavágón, vagy ha messziről dolgozik vagy a másik véglet ha aggresszívan neki megy és szétveri.

Deontay lehet nem nagy szám, de az ütőereje brutál és most elég nagy fejlődésen ment keresztül, szerintem fog ő meglepetést okozni.


Bírom ezt a folytonos "bezzeg az Ali meg a Tyson, most meg milyen szarok" dumákat. Az itt szimplán a bajotok hogy ti azokon nőtetek fel és közben azok az idők elmúltak. Ugyanez lesz majd 25-30 év múlva csak akkor "bezzeg a Wilder meg az Usyk, Fury, Joshua stb .."

2021. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Usyk elvileg van 190 cm.


[link]


Nem tudom mennyi volt a testzsírszázaléka Joshua ellen, de nem hinném, hogy ellinkeskedné az edzést vagy hogy rosszul táplálkozna.


Kiváncsi vagyok, Wilder visszatérésére, meg ha élsportolóhoz méltóan él, akkor Andy Ruiz is okozhat meglepetéseket megint.

Az utóbbi időből a Whyte - Povetkin 1. is jó meccs volt.

2021. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nincs 190 cm :D

Nézd meg a 198 centis Joshua ellen, max 186-187.

Andy Ruiz is 188 papíron, közben meg 180-182.


Amúgy teljesen igazad van.

2021. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

"Deontay lehet nem nagy szám, de az ütőereje brutál és most elég nagy fejlődésen ment keresztül, szerintem fog ő meglepetést okozni."


Ez bejött. Senki nem gondolta hogy kibírja a 11. menetig.

2021. okt. 10. 06:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!