Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy küzdjek egy boxoló...

Hogy küzdjek egy boxoló ellen, akit egyszer már kiütöttem?

Figyelt kérdés
Az egész sztori ugy kezdodott hogy van egy srac itt lakik a kornyeken, boxolo, a kozos ismerosunk mondta hogy 48 hivatalos meccse volt vagy mennyi tobb eve tolja, multheten egy bulit belekotott a haverom reszegen, erre a gyerek bedaralta, ezzel nem igazan foglalkoztam, annyit mondtam neki hogy miert kotoszkodott feleslegesen, bar ha ott lettem volna lehet nem agyom szarba, szoval 2 napja a kozos ismerosunkel logtam a varosba es szembejott az a gyerek odajott beszelgetni ugye a kozos ismerosunk miatt es hat szoba kerult a multkori balhe es lehordta a haverom minden feregnek stb. nekem meg hat csak a haverom, de elsore normalisan szoltam hogy fejezze be, lerendeztek ennyi nem kell feleslegen lehordani stb, erre a srac nevetve odaszol nekem hogy "te ne mond meg kire mit mondok vagy teged is lezuzlak mint a haverod", erre ideges lettem es visszaszoltam hogy " azert ennyire ne legyel elszallva kisgyerek", erre elkezdett mindenfelet ugatni es beleallt az arcomba, de tenyleg mar kb puszit is tudott volna adni olyan kozel volt es ugy kiabalt az arcomba, tul kozel volt, ereztem hogy baj lesz ezert cselekedtem, gyorsan megfogtam a tarkojat es izombol orrbafejeltem, a gyerek egybol hatraesett majdnem, de fogtam a tarkojat ugye, igy az egyik kezemmel fogtam tovabbra is, es belehuztam a fejet a konyokombe, vagy na hogy irjam allon vagy arcon(nemtudom pontosan mert az adrenalintol 200-al vert a szivem kb.)konyokoltem es ugye rasegitettem a masik kezemmel h bele is huztam a fejet, egybol elajult, az ismeros fellocsolta vizzel es felkelt en meg elmentem, az orra eltort meg allitolag az egyik foga felig letort vagy mi, es azt uzente hogy nem jelent fel mert ha felepul szemtol szembe szet akarja gepelni a fejem, merthogy csak meglepetesbol tudtam leutni es hogy igy elver ugy stb. en meg nem vagyok csicska kiallok ellene, elore megbeszelt bunyo lesz, kimegyunk egy elhagyatott helyre , mindkettonkel jon valaki "segednek" hogy ha valaki komolyabban megserult szetszejdenek minket ugye vagy ha valaki elajul fellocsolni. szoval a kerdes az lenne hogy milyen stilusban bunyozzak ellene? okolharc alapszinten megy de ebben o fenyevekkel jobb ez teny, rugni nemtudok, testharc es foldharcban jo vagyok kuzdosport miatt, de nemtudom jo otlet e a betonon hemperegni, terd konyok nagyjabol megy, utotavban nem vagyok jo inkabb a belharc az erossegem, volt par ilyen elore megbeszelt balhem de egyszer sem ilyen kepzett ellenfellel szemben, szoval milyen stilusban kuzdjek ellene? 19 evesek vagyunk en 174 centi 78 kilo vagyok magasabb az orraig erek de jo ha van benne 60-65 kilo kb tehat sovany, szoval a kerdes hogy hogy kuzdjek ellene? illetve hogy helyesen tettem e hogy kiutottem abban a helyzetben es nem vartam meg hogy o ut-e?

2018. aug. 20. 00:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
kicsit sok lett de olvassatok el mert ugy ertitek meg az egeszet
2018. aug. 20. 00:24
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

jó sztori.

és remekül megmutatja,hogy mekkora fegyvertény a meglepetés és a cselekvés.

erről szól az önvédelem.

viszont párbajban valószínűleg lazán leverne,ezért sokkal jobb ha ismét azt teszed amit az 1. alkalommal.

megleped.

hirtelen ott teremsz a semmiből,pl mikor indul otthonról,vagy megy haza,hogy mivan mit ugatsz a hátam mögött? és már ugrasz is neki és fojtod le a földre.

íg nem tud fejben felkészülni és passzív lesz mint a múltkor.

a meglepetés a kezdeményezés átvétele és az agresszió hatalmas taktikai fölény,a képzettséget is fel tudja írni.

kérdés hogy vagy e annyira zorall hogy így betámadj valakit?

ezt csak azért írom,mert így pontot lehetne tenni a végére úgy,hogy te leszel a győztes és ha legközelebb meglát már ugrani is fog össze a gyomra a parától és eszébe sem fog jutni betalálni.

2018. aug. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha testharcban és földharcban jó vagy, akkor meg is van a válasz. Ezek a box legnagyobb gyengéi. És ne is hemperegj vele a földön, hanem csapd oda. Birkózol amúgy? Vagy te mit tanulsz?


Amúgy meg tuti nem akkora nagy tag a srác, mert igazán képzett boxoló nem él vissza az erejével. Úgyhogy ne tekints rá profiként.


Amúgy jól tetted, én is leütöttem volna.

2018. aug. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kempoztam , de csak nevileg volt kempo, inkabb ilyen mma felkeszito jellege volt az egesznek, tehat full kontakt bunyora tanitottak innen tudok konyokolni is pl, de az edzo valamiert sokkal nagyobb hangsulyt fektetett a foldharcra , kb 75 szazalek foldharc volt meg 25 allo, aztan feloszlott a klub, mindenki atment thai boxolni, mmazni, van aki profi lett, en meg birkoztam, a test-foldharcot nagyon elvezem ugymond es ez az erossegem, mire kempon megtanultam egy jobb bal egyenest normalisan utni, a klubban fdharcban mar szinte mindig mindenkin talaltam fogast, tehat ezt gyorsabban is tanultam, szoval azt mondjak megint meglepetest szeruen tamadjak es lehetoleg foldrevitellel?
2018. aug. 20. 01:22
 5/11 A kérdező kommentje:
bocsi amugy hogy regenyeket irok csaknem birok aludni es jo meselni unalomuzonek xd
2018. aug. 20. 01:23
 6/11 anonim válasza:

Nos kisgyerek

Te félsz ez nyilván való!

Ami nem gond mert biztosan)ő is tart tőled és csak azért pattog még most is mert veszélyeszteted a jóhérét, mármint hogy jó bunyós

Ha még is kiállsz elene akkor a birkózás lesz a te aduászod! Ne kezdj öklözni mert abban alulmarac

Röviden tömören, birkőz!

2018. aug. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok beszari, de a tenyeket nezve papirfomra szerint o jobb bunyos nyilvan, de megfogadom a tanacsokat
2018. aug. 20. 12:59
 8/11 A kérdező kommentje:
johetnek meg valaszok, az orrtoresbol ugyse holnap epul fel
2018. aug. 20. 14:39
 9/11 anonim ***** válasza:

pedig most kellene megcsavargatni az orrát,amíg sérült,hogy elmenjen a kedve a párbajtól.

akár heti szinten,hogy tényleg feladja a terrorkodást.

2018. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azért annyira nem vagyok állat xd azota nem pattogott szerintem eleget kapott igy is, amugyse vertem volna meg ha nem maszik bele a kepembe, legalabb a haverom akit megvert meghivott 2 sorre
2018. aug. 20. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!