Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van aki utál mezítláb lenni...

Van aki utál mezítláb lenni és mégis mezítlábas sportot csinál? Pl. jók az adottságai vagy barátok vagy bármi egyéb okból.

Figyelt kérdés

máj. 15. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi gondom a mezítlábbal, viszont akik nem szeretnek úgy lenni ők zokniban maradnak (karatézok)

Igaz, nem ők a legszuperebbek, mert a zolniban könnyen el lehet csúszni :)

máj. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha valaki utál mezítláb lenni, az nem válasszon olyan sportot, amit úgy kell csinálni. :) Ha mindenki mezítláb van egy edzésen, akkor ez nem is téma, senki sem foglalkozik vele.
máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kisebb koromban nem szerettem még otthon sem mezítláb lenni, de aztán szeptemberben a délutáni tesi elhagyása érdekében pár haverom rávett, hogy együtt iratkozzunk be a helyi thai-box egyesület kezdő csapatába. Ott meg az #1 válaszolóval ellentétben, kötelező a zoknit is levenni, csak úgy lehet a tatamira lépni. Azóta meg talán meg is szerettem.
máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#3

Kb. én is így voltam. Annak idején még a gondolattól is irtóztam, hogy idegen helyen le kell vennem a zoknimat. Aztán az iskolámban egyszer úgy adódott, hogy egy tesimentes napon levezényeltek bennünket a tornaterembe valamilyen sorversenyre, és az egész osztálynak mezítláb kellett versenyeznie. Akkor jöttem rá, hogy egyáltalán nem rosszak a mezítlábas sportok és később kifejezetten azokat csináltam.

máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ha vki otthon felejti a cuccát, vagy akár a váltózoknit, a mi tanárunk leveteti vele a cipőt/zoknit egész órára.
máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

#5

Sohasem értettem, hogy váltózokni hiánya miatt miért szemétkedtek a tornatanárok a diákokkal. Ha nincs cipő, akkor rendben van a mezítláb a csúszásveszély miatt, de zokni már nem annyira.

máj. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ritkán van olyan edzésen, akit zavar, hogy mezítláb kell edzenie.

Amikor haverral otthon edzünk, még akkor is lekapjuk a zoknit! :D

máj. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok, 6-osnak: két tesitanár van a sulinkban, az egyiknél semmi előírás nincs, a másik nagyon szigorú öltözet terén. Idén félévkor vette át az osztályunkat az utóbbi, és mivel szokatlanok voltak a kérései, az első hetekben sokunknál nem volt váltózokni, vagy volt ugyan, de nem fehér. Heteken át a fél osztály mezítláb tesizett, míg rendeződött annyira a helyzet, és megszoktuk, hogy már csak heti 1-2 véletlen miatt veteti le a zoknit vkivel. Én pl múlt héten egyszer :D De amúgy szerintünk is érdekes, nem értjük, miért csinálja...
máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
8asnak: biztos gerjed a fiú lábakra, így ha valaki nem visz másik zoknit, van esély, hogy lát egyet, kettőt! :D
máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha valaki elkezd mezítlábas sportot űzni, akkor egyrészt úgyse a lábával foglalkozik edzésen (legalábbis normál esetben), másrészt pedig rendszerint idővel hozzászokik a mezítláb járáshoz, és teljesen természetesnek fogja tartani.
máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!