Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jacuzziban milyen talajtorna...

Jacuzziban milyen talajtorna gyakorlatokat lehet végrehajtani?

Figyelt kérdés

2021. okt. 17. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Parancsolsz? :O
2021. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Ez a kérdező már múltkor sem vette be a gyógyszereit.

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek_..

2021. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Az egy másik kérdező, láttam a kérdést, de nem én tettem fel. Talán ha a saját gyógyszereddel foglalkoznál, jobb lenne!
2021. okt. 17. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:
7%

Azért, mert másik felhasználóról írsz, még tudjuk hogy te vagy.

Minsenki tudja, hogy elnyomnak, a frusztrációdat a névtelenségbe burkolózva éled ki, mert itt nincsenek következmények. Azt is tudjuk rólad, hogy 20 év körüli, gyenge gyerek vagy akit anno egy vidéki konditeremben margarinnal keményen meghágtak a tesók. Úgy széttömték a lyukszikádat, mint a tollpárnát. Ami sajnálatos, de igazából ezt ne itt éld ki, hanem megfelelő szakember aegítségét kellene igénybe vedd Danikám.

2021. okt. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4. Rosszul tudod (tudjátok? ugyan kik?). A moderátorok tudnák bizonyítani, ha akarnák, hogy nem ugyanaz a felhasználó vagyok, de nem hiszem, hogy a te agybetegségeddel fognak foglalkozni a kedvedért, csak hogy megnyugodj. Amúgy meg bárki bárhol bármit kiél, az az ő dolga, nem fogja a te kedvedért abbahagyni, mert te nem vagy nagyfőnök itt, csak egy troll, akit senki nem érdekel.
2021. okt. 18. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező:


Annyira szánalmas balf*sz vagy, hogy arra már tényleg nincs a magyar szótárban megfelelő kifejezés.

Ha moderátor kitilt innen, többféle kiskapu van újra reggelni. De ezt te is tudod, nem kell játszani a fejedet. Troll vagy, de sajnos az egyik legsilányabb fajtából, akinek a kreativitása zéró, és kimerül az önismétlésben.

"Tudjátok, ugyan kik..."

🤣😭

Biztos zsong a fejedben lévő szürkeállomány, te zsenipalánta.

Ha ezt az energiát arra fordítanád, hogy tényleg sportolj, tanulj, hasznosat csinálj ahelyett, hogy ilyen értelmetlen f*szságokat kérdezel és írsz ki a szobádból unatkozás közben, simán lehetnél egy igazi kiválóság. Energiád, tettrekészséged, kitartásod az van (ellentétben az emberek 90%-ával), cserébe viszont egy igazi hamisítatlan idióta vagy, aki baromságra pazarolja az értékes energiáját.

Mondjuk, e tekintetben talán hasonlítunk, mert én is itt b*szom a rezet tök feleslegesen az észt osztva neked (ami ugyebár veszett fejsze nyele), és próbállak megérteni, mi a jó ebben a full értelmetlen, gyerekes, szánalom legalsó határát súroló, kreativitást teljes mértékben nélkülöző kérdéskiírogatásban.

Mindegy, igazából a nap úgyis felkel és lenyugszik akkor is, ha válaszolok, akkor is ha nem.

Nyomassad a f*szságokat, egyszer úgyis benő a fejecskéd lágya, és megunod.



Fülig St. James Karesz


Okleves hülyekutató (bár a te esetedben bármikor visszaadom az oklevelem, te még Lipótmezőt is kiikszeled), Arany-Málna fokozatra jelölt a Nem életképes agytekervények újra életképessé tétele" elméletének kidolgozásában, illetve doktori értekezést írt a mawashi geri és a dollyo chagi térdfelhúzásának különbözősége okán

2021. okt. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Figyelj, te troll, szerinted el fogom olvasni ezt a hosszú agymenésed? Nem. nem is érdekel. Felőlem ott találsz kiskaput, ahol akarsz, egyáltalán nem érdekelsz. Kb. eddig olvastam, a többi hülyeségedre nem pazarolom az időt.
2021. okt. 27. 13:00
 8/8 anonim ***** válasza:
bukfenc előre és hátra, fejenállás
2022. febr. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!