Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnek elkezdeni komolyabba...

Luna113 kérdése:

Szeretnek elkezdeni komolyabban edzeni mit ajanlotok esetleg valamilyen alkalmazás edzés tervhez vagy valamilyen étrend mennyi kalóriát vigyek be ?

Figyelt kérdés
2021. okt. 19. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először csak simán kezdd el. Rosszul csinálni is jobb, mint nem csinálni. Ha othon töprengsz, hogy lenne a legideálisabb elkezdeni, ahelyett hogy elkezdenéd, nem jutsz egyről a kettőre.


Ez nagyrészt egy személyes dolog, ami tapasztalatszerzéssel is fejlődik, plusz olvass magadnak utána. Az első 2 hét 1 hónap alatt mehetsz például edzőhöz is, míg kitapasztalod, mit tud a tested (jelenlegi valós erőnlét/erőszint, ízületmobilitás, stb.).

2021. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Egy jól összeállított edzésterv,és étkezési terv, mellé egy nagyon jó táplálékkiegészítő csomag, és nagyon szépen tudsz fejlődni.

Ha keresel szakedzőt, vagy netes oldalakon utánanézel meglátod melyek azok a kiegészítők amiket feltétlen be kell vinned hogy fejlődjél az edzések után.

2021. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Személyre szabott edzéstervnek, vagy étrendnek van értelme, ezt nem fogja neked ingyen megcsinálni senki. Ha ilyenre nem akarsz költeni, akkor egyszerűen kezdj el edzeni, ahogy az 1-es is írta.
2021. okt. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mikor én kezdtem még nem volt ilyen alap dolog az internet... bementem a terembe, odamentem a tulajhoz (kis terem)

Hogy mit kell csinállni? Ő megfogta a kezem, odavitt a vasakhoz, bemutatott, hogy vasak, ő itt a Bálint, Bálint, ők itt a vasak, ezeket kell emelgetni...

1 evig lestem el, mit csinallnak a "nagyok" és közben fejlődtem rengeteget, csak utána kezdett el edzeni minket Jóskabá...

Ma már beírod google-ba, hogy kezdő edzésterv, és megtalálsz mindent.

Pl builder.hu-n.

2021. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!