Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most egy 190cm magas ember...

Most egy 190cm magas ember tényleg lehet simán 90-100kiló "izomra"?

Figyelt kérdés
Nem tudom én ezt alig tudom elképzelni 4-5hónapja edzek és 190cm vagyok eddig híztam egynéhány kilót és így vagyok 72kg(tudom kicsit cingár) de most 90kiló is lehetnék szálkásan? elég nehezen tudom ezt elképzelni hogy még simán felférne rám +20kg izom, mennyi időbe telik egy ilyet megvalósítani helyes étrenddel? 5év? merthát az a 20kiló egy krumplizsáknyi súllyal egyenlő kb
2010. szept. 3. 16:56
 1/2 Gyakor ***** válasza:

Hát figyelj, én vagyok úgy 191 cm és legutóbb, amikor mérlegre álltam 84 kg voltam, és mondhatni, hogy nem voltam valami zsíros, már-már szálkás..... és még bőven van hová fejlődnöm, úgy érzem. Ha érdekel egyébként 19éves vagyok és egy jó 2,5 éve edzek. Szóval bőven lehet valaki 190 cm magasan és 100 kg-osan is szálkás. Sőt, ha szétnézünk a profi testépítőknél akkor:

-188 cm 107 kg versenysúly:

[link]

-183 cm 102 kg versenysúly:

[link]


Bár ha úgy érted, hogy nem az összsúlya, hanem az izomtömege 90-100 kg legyen, na azmár kicsit durvább lenne :)

2010. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézz meg néhány pankrátort.Főleg a régiek 195-205cm magasak,az átlag súlyuk 125-130 kiló kb 15%os testzsírral.

Vagy a profi kosarasok,ők is 2 méteresek 110 kiló körül vannak elégé szálkásan,a profi nehézsúlyú boxolók szintén.

Mondjuk ezek szinte mind rásegítenek mesterségesen is.

2010. szept. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!