Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki nagyobb karokat...

Nem dávid kérdése:

Ha valaki nagyobb karokat akar az hogy gyúrjon és szedjen-e valami kiegészítőt?

Figyelt kérdés
Üdv. Régóta járok gyúrni. Jó meg minden de nagyon nagy eredménye nincs. Inkább csak szálkás vagyok. Most nem tudom milyen megoldás lenne hogy nőjön a karom. Pedig egyre nagyobb súllyal csinálok is mindent. vagy esetleg ha nincs időm lejárni gyúrni nem tudom hogy ér-e valamit ez az Abtronic X2öv+ van hozzá karszalag hogy segítene-e a kar izmaim? vagy esetleg próbáljak valami fehérje port szedni? csak félek hogy az káros az egészségre. Esetleg van valakinek valamilyen tanácsa?
2010. szept. 3. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokat kell enni, vagy ha nincs olyan hatalmas étvágyad akkor szedjél valami tömegnövelőt, az sima fehérje és szénhidrát tehát olyan csak mintha sokat ennél, nem fújja föl az izmot csak gyorsabban fog épülni, úgy mintha sokat ennél, tehát ha nem kondiznál mellette elhíznál, igaz vannak olyan szerek is amik tényleg pumpálják az izmot viszont annak meg semmi értelme. Fehérje van a tejben is tehát mértékkel nem káros! Minden kondizás után egy 20 gramm fehérjét nyugodtan nyomathatsz, vagy egy liter tejet, a sok fehérje tényleg nem jó, de mértékkel szükség is van rá, az izom nagy része is fehérjéből épül fel, tehát szükség van rá ha vastagabb karokat szeretnél, viszont én azt soha nem értettem hogy sokaknak mért fontos hogy látszódjon is hogy erősek, persze biztos van olyan is aki nem azért akar izmosnak látszódni hogy lássák mások, hanem azért mert neki úgy tetszik.
2010. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szénhidrát,és protein.Egyik sem káros az egészségre.Nélkülözhetetlenek az izomépítéshez.Táplálékkiegészítők nélkül nem fogsz nőni.A kaja önmagában nem elég.

Olvasnivaló: [link]

2010. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat kipróbálom a dolgokat.
2010. szept. 3. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kötelező a tápkieg mert lehet eleget zabálni.De erősen ajánlott.Viszont ha alapból szar az étrended nincs az a tápkieg ami segítene.

Azt a szar övet meg gyorsan felejtsd el

2010. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Édes Istenem... Mért káros a fehérje nagy mennyiségben? Nekem semmi bajom sincs tőle, pedig van hogy 4g/ttkg megeszek egy nap. A fehérje por nem káros. Az Abtronic X2 hülyeség, és káros!

A kart meg karedzéssel lehet erősíteni, kajával meg növelni.


Agymenés:

Felesleges fehérjét szedni, azok úgyis csak nagyrész szárított tejből vannak, és hallottam (az apukám unokatestvérének a főnökének a fiától), hogy sima háziport is belekevernek. Az izom 70%-a víz, tehát csak sok vizet kell inni és Abtronicot használni, mert az meg elektromos, és a sok víz jobban fogja vezetni az áramot, nagyobb lesz a hatása. Én minden nap használom az övet, mióta a fejemre tekerem 0,7-tel jobb az átlagom a suliba!

2010. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kajáljál rendesen napi 3500-3800 kalóriát.Plusz ha még edzel is,ugrásszerűen megindul a fejlődés.

A fehérje ital meg nem káros,ugyanaz,mint a kaja csak iszod.

2010. szept. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!