Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Shakespeare Catera spinning...

Proxxin kérdése:

Shakespeare Catera spinning 1547-270 ki tud valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A fent említett horgászbotról kérdeznék hogy, elsősorban mire lehet jól használni? 10-25g a dobósúlya. Örököltem a botot és sehol még csak egy szót sem találtam róla. Előre is köszönöm a válaszokat.

#horgászat #shakespeare catera
2021. nov. 3. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Medium/medium-light pergetésre.
2021. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az pontosan mit takar? Mert én idáig békés halra mentem, és nem tudom hogy mit takarhat.
2021. nov. 3. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ráraksz egy orsót, felcsévélsz rá 15lbs szakítószilárdságú fonott zsinórt kötsz rá egy célhalnak megfelelő előkét arra meg jigfejet, kanalat, körforgót, wobblert, vagy jiget és bedobsz aztán betekersz. De nézz ról videókat ha már az internet be van kötve. Csak ezzel a bottal 8-20 grammnál kisebb műcsalikat nem fogod úgy érezni vezetésnél tehát érdemesebb 10+ grammosokkal horgásznod, csak mivel itthon ragadozó halból alig van, azok is többnyire aprók, sok sikerélményed nem lesz, bár most lehet fogni nagy harikat tegnap én is fogtam egy 20+ kilosat 10-30-as bottal.
2021. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szép lehetett az biztos. Köszönöm szépen a tippet.
2021. nov. 3. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!