Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő kellhet, mire...

Mennyi idő kellhet, mire merek majd intenzívebb csoportos órákra is menni, mint TRX, köredzések, spinning?

Figyelt kérdés
Egyelőre csak jógázni voltam az elmúlt két hétben, pedig úgy kipróbálnék mást. Viszont 3-4 emelet megmászását is megérzem már, a karom pedig súlyzó nélkül is elfárad egy jógán. Nagyon kínosnak érzem:(
2021. máj. 31. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez buta kérdés. Nem tudunk rá konkért választ adni, hiszen nem ismerünk téged. A saját lelki világoddal, pszichés problémáddal, szorongásoddal csak te vagy tisztában, mi nem. Keress fel egy pszichológust, aki tud ebben segíteni neked.
2021. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Elsősorban arra gondoltam, hogy mennyi idő alatt erősödök meg annyira, hogy legalább egy átlagember szintjén legyek? Viszont valóban nagy a pszichés blokk, sajnos a szakembernél is előjön, így feladtam pár hónap után, adok magamnak időt végiggondolni.
2021. jún. 2. 05:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak menj és csináld! Annyit, amennyit jónak érzel. Ha elfáradsz az jó.

Én is full kezdőként mentem TRX-re, minimális mozgással. Nem bántam meg. Heti 1 TRX is csodákra képes.


:)

2021. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!