Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » B*zis, ha egy férfi jógázik?

B*zis, ha egy férfi jógázik?

Figyelt kérdés

2021. nov. 3. 20:17
1 2
 1/20 anonim válasza:
76%
Nem
2021. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Én jógáztam, sőt van egy rózsaszín pólóm is, amit szeretek mert kényelmes. Ha arra gondolok, hogy valaki b.zinak néz, röhögni támad kedvem, annyira lesz.rom :D
2021. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
94%

Na figyelj mert adok neked egy tanácsot amire sokkal nagyobb szükséged van mint az eredeti válaszra;


Nem tudom hogy csupán elméleti kérdés-e vagy nem,de most abból fogok kiindulni hogy te vagy a történetben az ominózus férfi aki jógázni szeretne.


Egyszerűen ne is gondolj ebbe bele. Ha jól esik csináld,ha meg nem akarod akkor ne! Ennyi. Tanuld meg lesz*rni az emberek véleményét és te ledzel a legboldogabb. Pont.

2021. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%

Ha ilyen kérdést teszel fel, az azt mutatja, hogy te magad bizonytalan vagy a szexuális orientációdban vagy identitásodban.


A válasz pedig az, hogy nem b.zis.

2021. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4 nő vagyok, mi köze lenne ennek az én szexuális orientációmhoz?🤣Épp ezaz, hogy én férfiakhoz vonzódok, és nekem kicsit fura, ha egy férfi ilyen feminin sportot űz…vagy lehet csak én gondolom femininnek, nem tudom.
2021. nov. 3. 22:41
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Elég felületes elképzeléseid vannak a férfiasság fogalmáról. Egy jogázó férfi is lehet férfiasabb, mint egy boxoló. Nem ezen múlik.
2021. nov. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, te most valami olyasmin gondolkozol, hogy tetszik egy pasi, de nem tudod mi legyen vele, mert jógázik???
2021. nov. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. nov. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem feminin a jóga, ráadásul nem is sport: eredetileg egy teljes testi-szellemi rendszer volt, amit éppen hogy a férfiak követtek többségében. Csak a nyugati társadalmaknak nem kellett belőle a transzcendens rész, a testedzés alatt pedig kemény, dinamikus mozgást értenek az emberek, ezért jógázik több nő, mint férfi.
2021. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát ha nem tudom, én ha elképzelem, hogy egy férfi végzi ezeket a jógamozdulatokat, nem igazán tudok férfiként tekinteni rá. Bármelyik más sportág férfiasabb lenne. Igen tudom, hogy ez nem is igazán sport, akkor meg főleg…
2021. nov. 4. 11:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!