Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futáshoz férfia miért húznak...

Futáshoz férfia miért húznak a futónadrág felé még egy rövid nadrágot? Ennek mi az oka?

Figyelt kérdés

#futás #rövidnadrág #futónadrág #Testhezállófutónadrág
2021. nov. 12. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Mert játszák az agyukat. Ezzel az erővel miniszoknyában is rohangálhatnának. 😀
2021. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

Mert szégyellik hogy látszik a fenekük és farkuk formája a feszülős nadrágban.


Amúgy szerintem tök gáz ez a takargatás a rövidnadrággal. Akkor inkább vegyen laza nadrágot, akit ez annyira zavar, mert ez így tök béna.


Amúgy meg nem értem miért kell ezt szégyellni, miközben a nőktől elvárja mindenki hogy a feszülős nadrágban és felsőben látszon minden forma. Úgyanígy a férfiak is bátran hordjanak feszülős fazont takargatás nélkül, nem kell ezt szégyellni ha megmutatja a formákat. :)

2021. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg abból az okból, amit a 2. is írt (a plusz egy réteg amúgy jól jön szeles vagy ilyen hűvösebb időben, mint ami most is van). Nőként én is veszek egy rövidnadrágot a futónadrág fölé, mert így jobban érzem magam. (Az meg nem nagyon érdekel, hogy ki mit vár el.)
2021. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 2es írja. Szégyenlősségből, vagy szeméremből.
2021. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
A futónacik nagyrésze viszonylag feszülős, és szemmel is "kitapintható" minden... Ezért veszik rá gondolom a rövidet. Szerintem tök jó így, jól néz ki (mégegyszer mondom, szerintem). Ha bővebbet vennének, akkor az már inkább melegítő lenne, ami nem vezeti el az izzadtságot, sőt... Ezért praktikusabb a hosszú feszülős-rövidnadrág kombó.
2021. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

#2-esnek teljesen igaza van.

Miért pontoztátok le?

2021. nov. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
6. Mert a futók nem vesznek laza ruhákat több okból.
2021. nov. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egyrészt divat, másrészt úgy működik, mint az atléta trikó, amolyan aláöltözet.
2021. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

#7-es, neked vagy nem erősséged értelmezni a leírtakat, vagy te is pont szégyelled hogy farkad van... :D


Pont azt írtam hogy a feszülős futónadrág lenne mindenkinek a normális, de a béna rövidnadrág nélkül.


Aki meg szégyelli férfi létére hogy farka van, az inkább ne rövidnadrágot hordjon, hanem eleve laza nadrágot, mert ez a rövidnadrágos kiegészítés elég nyomi és megmosolyogtató egy férfin.


#2-es voltam.

2021. nov. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

9.


Te:

"Akkor inkább vegyen laza nadrágot, akit ez annyira zavar, mert ez így tök béna."


Erre válaszoltam.


Az okok:

- a laza ruha nem vezeti el az ízzadtságot.

- bent tartja a hőt.

- beleakad dolgokba.

- légellenállása jelentős.

- hangos

2021. nov. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!