Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki valami jó edzésterv? N...

Valaki valami jó edzésterv? Nagyon deszka vagyok és 16 éves vagyok 162cm kb. És olyan 48 kg. Nem akarok fogyni ez gondolom nyilvánvaló. És mit egyek, igyak, sportoljak hogy nagyobb legyen a fenekem?? Egy jó edzésterv kéne, lehetőleg minétobbi lent>

Figyelt kérdés

Tehát minel hamarabbi eredm3nyt szeretnék látni, és akár mindennap edzek..és csak ennyit szerettem volna hogy "tökéletes" alakom legyen.. bármilyen edzésterv, futok, ugrálok, gugolok, biciklizek ne tom mit tegyek még.. kerlek ertelmes valaszokat adjatok

Esetleg valami nektek nagyon jol bevált modszer..

Jah meg lovaglástol is lehet nagyobb, formásabb, kerekebb???

Vagy pl. Fekvőtámasz? A legjobb egy edzes/étrend terv lenne 🥺

Elég soványnak is érzem magam..

De brutálisan deszka vagyok ( jo annyira nem de azert mégis)

Jah es utórat helyes írási hibákat mellozetek, hulla fáradt vagyok és ötletem sincs mit kezdjek magammal... Jah es gondolom hondoltátok de lány vagyok csak lemaradt az elejéről.. előre is köszi annak aki normalis illetve használhato válasszal tud segíteni.

(Plasztika kilőve az tuti!!)


2021. dec. 7. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Az a lényeg, hogy nehéz legyen, pihenj sokat, ne csináld minden nap, és persze egyél, méghozzá az átlagnál több száraz húst, pl. csirkemellet, és zöldséget. Kezdetnek guggolásokat javaslok, később egyre nehezebb súlyokkal, ha belejössz. Nyugi, nem leszel olyan izmos, ahhoz több évig kell keményen edzeni és diétázni.
2021. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos nulla tudással, nulla szakmaisággal, nulla táplálkozási ismerettel, nulla mozgáskultúrával nem fogsz olyan eredményeket elérni, amiket szeretnél. Személyi edző vagy online tanácsadó felkeresése nem jön szóba nálad? Megtérülne.
2021. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Bizony a fekvőtámasznál nincs jobb fenékgyakorlat
2021. dec. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
#2 Épp most fordult "online tanácsadóhoz", nem tűnt fel?
2021. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Aludj minden nap 7-8 órát, azonos időben kelj és feküdj. Ne aludj többet se kevesebbet.


Napközben meditálj 1x 20 percet, vagy relaxálj, banom is én, pihenj.


Reggelire könnyen emészthető hami.

Vacsorára lassan felszívódó fehérje.

Edzés előtt 1,5 órával és úgy általában lassan felszívódó szénhidrát.

Edzés után nem túl sok gyorsan felszívódó szénhidrát és fehérje.


Edz heti 3x, teljes test edzést végezz.

Mozgasd át az ízületeidet, végezz körzéseket.

Aztán folytasd alapgyakorlatokkal:

guggolás, hasprés, fekvőtámasz


Bicajozz vagy fuss vagy ússz.


Aztán nyújts le.


Kezdetnek ennyi.

2021. dec. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, nagyon sokat segítenek🥰
2021. dec. 8. 05:54
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Imádom ahogy a #2-es minden ilyen kérdésnél hozzá teszi ezt a választ ahol persze saját magára gondol.


A kedves kérdezőnek: Ha akarsz megkeresel üzenetben és összehozunk valamit INGYEN.

2021. dec. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

#5 Honnan tudná szerencsétlen, hogy valami gyorsan, vagy lassan felszívódó? Mellesleg szerintem a lassan felszívódó fehérjét nyugodtan hanyagolhatja egyelőre, amúgy is csak sovány túrót ehetne magában, vagy porokat.

Kérdező: a lassan felszívódó a szénhidrátokra érvényes, bár ennek az ára az, hogy nem azonnal laksz jól, ezért érdemes nem megvárni, amíg éhes leszel. Lehetőleg kerüld a lisztből, főleg a fehér lisztből készült termékeket, és a krumplit, ezek gyorsan felszívódnak (így könnyen zsírrá alakulnak). De én mondjuk inkább kenyeret eszem reggel, ha éhes vagyok, egyébként a zabpehely ajánlott vízzel... Meleg ételhez rizs és zöldségek, kis adagokban. A zsírtól nem kell félni, de nem mindegy, milyen. Lehetőleg legyen benne sok többszörösen telítetlen zsírsav, ilyen a drága és pocsék ízű lenmagolaj, de jó az olívaolaj is, pl. az említett zabpehelyre, és a többire is mehet. Gyümölcsöket módjával. Cukrot (és mézet) lehetőleg kerüld nagy ívben.

2021. dec. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

#8, naivan azt gondoltam rá tud keresni gigliban. Még kezdő szinten is érthető leírásokat találni ezekről.

Azé na, mindent nem rágok a szájába.

2021. dec. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
#9 Akkor valószínűleg nem kérdezte volna, mellesleg szerintem kb. 1000 hasonló kérdés van itt, meg kezdő edzéstervek is.
2021. dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!